بهترین سرمربی برای تیم ملی کاراته انتخاب خواهد شد

بهترین سرمربی برای تیم ملی کاراته انتخاب خواهد شد

عضو کمیته فنی فدراسیون کاراته گفت: ‌اعضای این کمیته به طور حتم به بهترین گزینه برای سرمربیگری تیم ملی رای خواهند داد.
[بهترین سرمربی برای تیم ملی کاراته انتخاب خواهد شد]

به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا، اعضای کمیته فنی فدراسیون کاراته روز گذشته گردهم آمده و تصمیمات مهمی در خصوص کادر فنی گرفتند.
براساس تصمیم کمیته فنی علیرضا سلیمانی، ‌غلامرضا دباغیان و شهرام هروی از سوی اعضای این کمیته به عنوان گزینه های پیشنهادی سرمربیگری درتیم ملی معرفی شدند و از این بین، یک نفر هدایت تیم ملی کاراته را برعهده خواهد گرفت.
عضو کمیته فنی فدراسیون کاراته با اشاره به اینکه زمان کافی تا برگزاری رقابت های جهانی در اتریش باقی نمانده است و نباید فرصت سوزی کنیم، اظهارداشت: درسال های اخیر این سه مربی به تناوب هدایت تیم ملی کاراته را برعهده داشته اند و به دلیل آشنایی بیشتر با شرایط بازیکنان برای مربیگری در تیم ملی پیشنهاد شدند.
محمد بهرامی در پاسخ به این سئوال که آیا کسب نتایج مطلوب در تیم ملی در انتخاب گزینه ها تاثیر گذار بوده است؟ گفت:‌ به طور یقین کسب نتیجه مطلوب گزینه ای است که نمی شود به راحتی از کنار آن گذشت اما تنها ملاک برای انتخاب گزینه ها نبوده و نیست.
به گفته وی مربیان برای موفقیت تیمشان دست به هر کاری می زنند و از دانش خود به نحو مطلوب استفاده می کنند اما گاهی اوقات شرایط برون سازمانی بر عملکرد تیم تاثیر می گذارد که به مربی هیچ ارتباطی ندارد. از این رو تنها بر این نکته تاکید نداریم.
بهرامی در خصوص اظهارات غلامرضا دباغیان مبنی براینکه کمیته فنی بهتر است از کادر تیم ملی در دوره قبلی مسابقات جهانی استفاده کند، تصریح کرد: دباغیان به عنوان یک مربی نظر شخصی خود را عنوان کرده است. شخصا اطمینان می دهم هیج کدام از این مربیان به دنبال کسب این جایگاه نیستند و همین مساله به ما در انتخاب بهترین گزینه کمک خواهد کرد.
وی ادامه داد: ‌کمیته فنی به نامزدهای پست سرمربیگری در تیم ملی کاراته این فرصت را داده تا در زمان مقرر برنامه های پیشنهادی خود را ارائه کنند و امیدوارم برنامه ها به موقع در اختیار اعضای کمیته قرار گیرد تا درخصوص آن تصمیم گیری کنیم.
عضو کمیته فنی فدراسیون کاراته در پاسخ به این پرسش که سایر شاخص های کمیته فنی برای انتخاب بهترین گزینه سرمربیگری در تیم ملی چیست؟ عنوان کرد: دارا بودن کارت معتبر مربیگری، سابقه سرمربیگری در تیم ملی، همکاری با هیات های کاراته، مشهور به حسن اخلاق و پذیرش مقررات کاراته سنتی و wkf، سابقه ۱۵ سال مربیگری در تیم های باشگاهی داخل و یا خارج از کشور، داشتن حداقل ۳۵ سال سن، تسلط به زبان انگلیسی و مدرک تحصیلی معتبر از جمله شاخص های کمیته فنی برای انتخاب مربیان است و برآن تاکید دارد.
درتازه ترین جلسه کمیته فنی فدراسیون کاراته که روز گذشته برگزار شد چهار عضو این کمیته غیبت داشتند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.