تاکید مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی برای کارآمدی بیشتر نظام است

تاکید مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی برای کارآمدی بیشتر نظام است

معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران گفت: امروز کارآمدی مهمترین نیاز جامعه است و به همین دلیل مقام معظم رهبری بر تحقق اصل اقتصاد مقاومتی تاکید دارند.
[تاکید مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی برای کارآمدی بیشتر نظام است]

به گزارش جلفا بازار به نقل از خبرنگار ایرنا سید شهاب الدین چاوشی روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان شمیرانات با اشاره به تشخیص مقام معظم رهبری که دولت سکاندار و فرمانده اجرایی اقتصاد مقاومتی است افزود: بر همین اساس و در راستای منویات رهبری، همه باید برای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش کنند.
وی اظهار کرد: پذیرفتنی نیست که جامعه ما با این همه ذخایر نفت و گاز و نیروهای متخصص انسانی با مشکل بیکاری و فقر دست و پنجه نرم کند.
معاون استاندار تهران با بیان اینکه آموزه های دینی ما ظرفیت های لازم برای رشد و توسعه را دارد گفت: هر فرد و نهادی باید سهم خود را در تولید ملی مشخص کرده و نقش آفرین باشد.
چاوشی اظهار کرد: مقام معظم رهبری در تبیین اقتصاد مقاومتی به اصلاح الگوی مصرف تاکید دارند و این امر به فرهنگ عمومی بر می گردد زیرا متولیان فرهنگی و دینی بیشترین تاثیر را در حوزه فرهنگ عمومی مردم دارند.
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران با بیان اینکه هیچ کشور و نظامی بدون توجه به نظم و قانون به توسعه و پیشرفت دست نمی یابد افزود: اقدامات خودسرانه و سلیقه ای بزرگترین آفت در مسیر رشد و تعالی کشور محسوب می شود.
وی با اشاره به اقتدار وعظمت نظام جمهوری اسلامی در عرصه بین المللی، افزود: امروز شرایط بگونه ای است که بدون حضور ایران هیچ معادله ای در منطقه شکل نمی گیرد و همین اقتدار و عظمت کشورهای غربی را وادار به مذاکره و گفت وگو با ایران اسلامی کرد.
چاوشی با تاکید بر اینکه امام خمینی(ره) به عنوان یک فقیه و عارف عالیقدر و اندیشمندی بزرگ فقط به درس ، بحث و حوزه اکتفا نکرد بلکه حاکمیت دین در عرصه زندگی اجتماعی و سیاسی را محقق ساخت گفت: بر اساس این تفکر مردم سرمایه اصلی نظام اسلامی است و بدون حضور مردم هیچ حکومتی استقرار و دوام نمی یابد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.