کشف کالای قاچاق به ارزش دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در چاراویماق

کشف کالای قاچاق به ارزش دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در چاراویماق

به گزارش جلفابازار سرهنگ عباس گل تپه، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی دریافت خبر از منابع محلی مبنی بر تردد یک دستگاه تریلر هوو از شهرستان بناب به طرف تهران، پس از چندین ساعت کار اطلاعاتی عوامل پلیس آگاهی و یگان امداد این فرماندهی در آزاد راه پیامبر اعظم(ص) خودروی مذکور را که حامل بار قاچاق از نوع تجهیزات الکترونیکی، ظروف آشپزخانه، پارچه و پوشاک بود، توقیف کردند.
وی اظهارکرد: پس از بررسی های لازم از این خودررو تعداد ۶۸۸ دستگاه تجهیزات الکترونیکی، ۲۴۰کارتن قابلمه تفلون و دو هزار و ۶۴۰ ثوب انواع البسه خارجی (مردانه، زنانه، دخترانه و پسرانه) در مارک های مختلف کشف و ضبط و پس از تکمیل پرونده تحویل مقام های قضایی شد.
سرهنگ گل تپه، ادامه داد: طرح برخورد با قاچاقچیان کالا و ارز در محور آزاد راه پیامبر اعظم(ص) که از محورهای مهم و مواصلاتی به داخل کشور است، به شدت از سوی عوامل این نیرو ادامه دارد.
وی، با بیان اینکه این عملیات در راستای تحقق خواسته رهبر معظم انقلاب مبنی بر اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، انجام شده و عوامل این نیرو با جدیت و قاطعیت با قاچاق کالا و ارز مبارزه می کنند، گفت: با تلاش شبانه روزی عوامل انتظامی این شهرستان، این محور برای قاچاقچیان کالا ناامن شده است.
شهرستان چاراویماق با حدود ۳۹ هزار نفر جمعیت در ۱۵۰کیلومتری جنوب شرقی تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.