جزییات کتاب سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر

جزییات کتاب سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر

مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر از جزییات انتشار کتاب این دوره از جشنواره سخن گفت.

به گزارش جلفابازار به نقل از کیوان کثیریان مدیر ارتباطات و اطلاع‌رسانی سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر با اشاره به کتاب سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر، گفت: تمام تلاش ها انجام گرفته که کتاب این دوره از جشنواره مختصر و مفید طراحی شود. در این کتاب بخش‌هایی چون «فیلم‌شناسی»، «معرفی داوران»، «مروری بر جشنواره سی و سوم» و «قوانین جشنواره جهانی فیلم فجر» برای علاقه مندان ارائه شده است.

وی ادامه داد: کتاب جشنواره بسیار موجز، مختصر و سبک است و مصرف‌کننده می‌تواند به راحتی از اطلاعات موجود در آن استفاده کند. با توجه به اینکه این کتاب به عنوان یک «هندبوک» طراحی شده است، سعی شده تا از تشریفات معمول برای طراحی چنین کتاب‌هایی فاصله بگیریم.

مدیر ارتباطات و اطلاع‌رسانی سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر با اشاره به اینکه کتاب جشنواره بسیار سبک و کاربردی طراحی شده است، توضیح داد: برای طراحی این کتاب از دو رنگ و کاغذهای سبک استفاده شده است. خوشبختانه این کتاب دو روز قبل از شروع جشنواره آماده شده بود که در طول جشنواره در اختیار میهمانان ویژه و خبرنگاران قرار می‌گیرد. همچنین مهمانانی که علاقه‌مند به خرید این کتاب هستند، می‌توانند از کانون هواداران نسبت به خرید آن اقدام کنند.

کثیریان بیان کرد: بولتن روزانه در این دوره از جشنواره به دلیل هزینه بالا، حذف شده است و به جای آن از اپلیکیشن بولتن استفاده می‌شود. در کنار آن سایت جشنواره نیز بسیار فعال است به همین جهت نیاز به بولتن نیز از این طریق مرتفع شده است.

وی درباره ایجاد شرایط مناسب برای فعالیت خبرنگاران گفت: یک اتاق برای خبرنگاران در نظر گرفته شده است که می‌توانند از آن استفاده کنند. البته این اتاق هنوز به سیستم‌های کامپیوتری مجهز نشده است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.