خداحافظ مهرداد دوست داشتنی

خداحافظ مهرداد دوست داشتنی

قائم‌شهر – آیین تشییع و تدفین پیکر مرحوم مهرداد اولادی بازیکن تیم ملوان بندر انزلی با حضور مردم مازندران و اهالی ورزش در قائم‌شهر برگزار شد.

به گزارش جلفابازار گروه استان ها: مهرداد اولادی بازیکن جوان ملوان که سابقه بازی در تیم‌های پرطرفدار پایتخت و تیم ملی ایران را هم داشت بعدازظهر سه‌شنبه هفته جاری در بیمارستان شهدای تجریش درگذشت.

آیین تشییع پیکر مهرداد اولادی از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح پنجشنبه با حضور شمار زیادی از علاقه‌مندان به ورزش فوتبال و مردم ورزش دوست قائم‌شهر در ورزشگاه شهید وطنی این شهر و جایی که اولادی فوتبال را در آن آغاز کرده بود، شروع شد.

ستاد مراسم تشییع پیکر مرحوم اولادی در قائم‌شهر به ریاست فرماندار این شهرستان از روز گذشته تشکیل‌شده بود و پس از برگزاری آیین تشیع، پیکر مرحوم اولادی در روستای قادیکلا به خاک سپرده می‌شود.

خداحافظ مهرداد دوست داشتنی

آیین وداع با پیکر بازیکن بااخلاق تیم ملوان بندر انزلی چهارشنبه‌شب با حضور شمار زیادی از مردم در منزل پدری اولادی در قائم‌شهر برگزار شد. شرکت‌کنندگان در مراسم تشییع و تدفین پیکر مرحوم مهرداد اولادی که زا صبح پنجشنبه خود را به ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر رسانده اند، پلاکاردهایی در دست دارند که روی آن نام این بازیکن حک و درج‌شده بود: خداحافظ مهرداد اولادی.

برخی شعارنوشته‌ها هم دل نوشته‌های هواداران و علاقه‌مندان را شامل می‌شود. یکی از این مطالب با عنوان: «زوج خط حمله بهشت تکمیل شد، هادی جان، مهرداد جان، عیدتان مبارک. به چشم می خورد.

حضور چهره های ورزشی در بدرقه مهرداد

محمد رویانیان، پژمان نوری، مهرداد میناوند، ایمان مبعلی، شیث رضایی، میثم بائو، جواد کاظمیان و بهداد سلیمی و بسیاری از چهره‌های ورزشی نیز خود را به قائم‌شهر و ورزشگاه شهید وطنی رساندند تا در آیین وداع با مهرداد اولادی شرکت کنند.

حضور پرتعداد قائم‌شهری‌ها که شهرشان را غرق در سوگواری و ماتم کرده‌اند فضای این مراسم را دگرگون کرده است. علاوه بر آن، بسیاری از شرکت‌کنندگان از شهرهای مختلف استان مازندران خود را به این شهر رسانده بودند تا در مراسم تشییع بازیکن بااخلاق تیم ملوان انزلی شرکت کنند.

زوج خط حمله بهشت تکمیل شد

هم‌بازی‌های مهرداد اولادی نیز از دیشب خود را به قائم‌شهر رسانده بودند تا برای آخرین بار با یار و همبازی‌شان در مستطیل سبز خداحافظی کنند.

مهرداد اولادی در حالی آخرین دور افتخار را در ورزشگاه وطنی قائم‌شهر زد و به رفیق دیرینه‌اش مرحوم هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس پیوست که هر دو ورود به دنیای فوتبال را از این ورزشگاه آغاز کرده بودند.

آیت‌الله عبدالله نظری خادم الشریعه بر پیکر مرحوم مهرداد اولادی، نماز میت را اقامه کرده است.

مهرداد اولادی متولد سال ۱۳۶۴ در قائمشهر است و فوتبال خود را از تیم های این شهر آغاز کرد و سپس اوایل دهه ۸۰ به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست و پس از آن در تیم های الشباب امارات، ملوان، نفت تهران و استقلال بازی کرد.

وی سابقه بازی در رده های سنی فوتبال ملی ایران را نیز در کارنامه داشت. ضمن اینکه ۱۳ بازی ملی و یک گل ملی نیز در کارنامه وی به چشم می خورد.

سال گذشته مرحوم هادی نوروزی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس و اهل بابل نیز به دلیل ایست قلبی دار فانی را وداع کرده بود.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.