مدیران دستگاههای اجرایی مجری سیاست های کلان دولت باشند

مدیران دستگاههای اجرایی مجری سیاست های کلان دولت باشند

به گزارش جلفابازار زاهد محمودی در اولین نشست شورای اداری این شهرستان در سال ۹۵، اظهار کرد: تلاش برای ایجاد رفاه، آسایش و تامین امنیت و سلامت مردم همسو با دولت یازدهم باید جزو اولویت کاری مدیران باشد.
وی افزود: توجه ویژه به مسایل اجتماعی و فرهنگی، تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به موقع به مراجعه کنندگان به ادارات از خط مشی هایی است که اجرای شایسته آنها به جد دنبال خواهد شد.
فرماندار جلفا دفاع از عملکرد دولت توسط مدیران را مورد اشاره قرار داد و افزود: در کنار اجرای دقیق سیاست های دولت باید جوانب امر به نحو مطلوب به مردم تبیین شود.
محمودی انتقاد پذیری مسوولان را امری مهم عنوان کرد و گفت: مدیران با شنیدن انتقاد های مردمی در مسیر اصلاح امور و تلاش برای خدمت بیشتر به مردم قدم برداشته و آن را سرلوحه کار خود قرار دهند.
وی سال ۹۵ را سالی پرمسئولیت برای دستگاه های اجرایی دانست و خاطرنشان کرد: مدیران باید در تحقق اقتصاد مقاومتی با برنامه ریزی مدون عمل کرده و تمامی امور را بر مبنای شعار سال انجام دهند.
فرماندار جلفا در ادامه به دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در این شهرستان اشاره و از تمامی مدیران دولتی خواست همانند دور اول در برگزاری سالم و پرشور انتخابات تلاش کنند.
محمودی رعایت اصل بی طرفی، استفاده از امکانات دولتی بر علیه یا له کاندیدای خاص و تلاش برای امنیت انتخابات را به مدیران متذکر شد.
وی در عین حال انتخاب اصلح و آگاهانه را به مردم توصیه و تصریح کرد: منتخب مردم از هر دسته و جناحی باشد مورد احترام دولت است.
شهرستان جلفا با ۵۶ هزار نفر جمعیت در فاصله ۱۲۵ کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع شده است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.