ضرورت رعایت قانون درانتخابات

ضرورت رعایت قانون درانتخابات

امام جمعه شهرستان اهر با اشاره به اینکه برجام در زندگی مردم هیچ‌گونه تأثیری نداشته و تنها در این خصوص کاغذبازی شده است، گفت: آمریکایی‌ها غیرقابل‌اعتماد هستند.

به گزارش جلفابازار آیت‌الله جواد حاجی‌زاده در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان اهر بیان داشت: ماه رجب یکی از بهترین ماه‌های خداوند بوده و باید هر قدری که توانستیم دل‌ها را شست‌وشو داده و به سمت خلوص نیت سوق دهیم.

امام جمعه شهرستان اهر افزود: انسان نباید تنها در صدد ثروت‌اندوزی باشد و واجبات دین را از یاد ببرد، چراکه اگر ما خداوند را از یاد بریم خداوند نیز ما را فراموش خواهد کرد و انسان از راه و هدف اصلی اخروی و دینی خود منحرف می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ثروت‌اندوزی باعث می‌شود تا انسان گناهان خود را فراموش کند، گفت: انسان نبایستی به فکر جمع‌آوری ثروت بیشتر شود و ذکر الهی را فراموش کرده و یا کنار بگذارد که این عمل بیشتر سبب افزوده شدن گناهان او خواهد شد.

حاجی‌زاده بابیان اینکه انسان می‌تواند در حالت‌های مختلفی ذکر الهی را بر زبان جاری کند، ادامه داد: آیا ذکر الهی تنها گفتن لا اله الا الله است، پیامبر اکرم (ص) فرموده‌اند امت من در اجرای سه چیز ناتوان است و این موارد به شریک کردن اموال با برادران، زندگی منصفانه به معنی هر چیزی را که برای خود می‌پسندیم برای دیگران هم بپسندیم و ذکر خداوند مواردی است که مسلمانان توان انجام آن‌ها را ندارند.

امام‌جمعه شهرستان اهر تصریح کرد: اگر این مواردی که ذکرشده در زندگی روزمره مسلمانان ساری و جاری شود، زندگی هر فردی را قبل از تجربه بهشت و جهنم، به بهشتی مبدل می‌سازد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.