با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید برنامه ‌ریزی‌های خوبی برای ساماندهی امور جوانان و حل مشکلات آنان انجام شده است.

با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید برنامه ‌ریزی‌های خوبی برای ساماندهی امور جوانان و حل مشکلات آنان انجام شده است.

به گزارش جلفابازار سیدشمس الدین مراثی، روز چهارشنبه در اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان افزود: جوانان محور حرکت و توسعه جامعه بوده و مسئولان باید در ایجاد بسترهای مناسب برای رشد و شکوفایی استعدادهای آنان تلاش کنند.
وی، هدف از برگزاری هفته جوان را معرفی جوان شایسته طراز اول اسلام با توجه به ابعاد شخصیتی حضرت علی اکبر(ع) دانست و اظهارداشت: تقویت امید، نشاط ،ایمان، خودباوری، عفت، هویت و غیرت جوان مسلمان ایرانی، معرفی شخصیت های متعالی و ارایه الگوهای شایسته برای آنان، ترویج و تبیین دیدگاه های رهبری در حوزه جوانان و معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه جوانان از دیگر اهداف نامگذاری این هفته است.
سرپرست فرمانداری عجب شیر، برگزاری جلسات مستمر ستاد ساماندهی امور جوانان برای پیشبرد امور جوانان را ضروری خواند و یادآورشد: باید نسبت به شناسایی، برنامه‌ریزی توام با کار کارشناسی و ساماندهی معضلات و مسائل جوانان اقدام شود.
مراثی، ادامه داد: برگزاری جلسات برای افزایش آگاهی اولیاء و جوانان بسته به شرایط شهری و روستایی در قالب بسته های آموزشی و آموزش توانجویان در راستای توانمندسازی، ساماندهی و استفاده از تمامی ظرفیت های آنان ضروری است.
وی گفت: دستگاه های ذیربط در حد توان نسبت به برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی، ورزشی و هنری اقدام کرده و جدول زمانبندی برنامه های خود را به دبیرخانه ستاد هفته جوان ارسال کنند.
شهرستان عجب شیر با حدود ۸۵ هزار نفر جمعیت درفاصله ۹۸ کیلومتری جنوب غربی تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.