منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس دهم گفت: برجام باید شرایط را برای اجرای کامل اقتصاد مقاومتی در جامعه فراهم کند.

منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس دهم گفت: برجام باید شرایط را برای اجرای کامل اقتصاد مقاومتی در جامعه فراهم کند.

به گزارش جلفابازار احمد علیرضا بیگی، شامگاه پنجشنبه در جشن میلاد با سعادت حضرت علی (ع) در مسجد شیخ بابای شهرستان مراغه افزود: برجام باید برای کشور فرصتی فراهم کند تا با استفاده از آن بتوان آینده مردم و معیشت آن ها را به بهترین نحو فراهم کرد.
وی اظهار کرد: طبق تاکیدهای رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران، مقاومت پشتوانه اقتصاد کشور بوده و بر این اساس مردم باید نمایندگانی انتخاب کنند که بتوان با کمک آن ها، کشور را به سمت تولید داخلی و در نهایت تحقق اقتصاد مقاومتی رهنمون کرد.
منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس دهم، یادآور شد: پشتوانه رهبر معظم انقلاب از تیم مذاکره کننده، اعتبار برجام بوده و اگر پشتیبانی و حمایت ایشان نبود بدون شک دولت نمی توانست در این مسیر قدم برداشته و ملت ایران نیز این مساله را بدون حمایت و نظر رهبری قبول ندارند.
علیرضابیگی، ادامه داد: مسئولان باید به معیشت مردم توجه کرده و شرایط پسابرجام، باید زمینه های این راحتی و آسایش را فراهم کند و از تشریفات و تجملات دوری شود.
احمد علیرضا بیگی، منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس دهم، در حمایت از یکی از نامزد دور دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه مراغه و عجب شیر در این آیین سخنرانی کرد.
در حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر، به علت کسب نشدن ۲۵ درصد آرا از هیچ یک از نامزدها، دو نامزد انتخابات با کسب بیشترین رای به مرحله دوم راه یافته اند.
شهرستان های مراغه و عجبشیر با حدود ۳۴۰ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان شرقی واقع شده و به عنوان یک حوزه انتخابی دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.