مدیرعامل آب و فاضلاب: ۱۳مخزن جدید آب در آذربایجان شرقی احداث می شود

مدیرعامل آب و فاضلاب: ۱۳مخزن جدید آب در آذربایجان شرقی احداث می شود

به گزارش جلفابازار روز یکشنبه روابط عمومی اداره کل آب و فاضلاب استان، علیرضا ایمانلو افزود: بر اساس مطالعات انجام شده و جهت تحقق و اجرای طرح های انتقال، ذخیره سازی و توزیع آب شرب بهداشتی و متعادل سازی فشار شبکه در بین مشترکان احداث مخازن دخیره آب از ضرویات بوده و این امر در اکثر شهرهای استان اجرا و یا در دست احداث است.
وی ادامه داد: با اجرای خط انتقال آبرسانی و تمهیدات اتخاذ شده از جمله مطالعات طرح اضطراری در کلان شهر تبریز و حفر چاه های جدید در برخی شهرهای استانی و لایروبی قناها و چاه های موجود در حال حاضر مشکلی از جهت قطعی و کمبود آب در هیچ یک از شهرهای استان وجود نداشته است.
ایمانلو اظهار کرد: تامین و توزیع آب مورد نیاز برای جریان یافتن فعالیت های روزمره شهروندان با همت و تلاش شبانه روزی پرسنل شرکت آب و فاضلاب استان در حال انجام است.
وی افزود: شرکت آب و فاضلاب استان در حال حاضر بیش از یک میلیون ۱۲۲ هزار انشعاب آب دارد که در ۵۸ شهر استان آب شرب بهداشتی دو میلیون و ۹۲۷ هزار نفر را تامین می کند.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی اضافه کرد: تامین آب شرب بهداشتی شهروندان در اولویت کاری این شرکت است و در این راستا مطالعات مشخصی برای تامین آب مورد نیاز مشتریان در تمامی شهرهای تحت پوشش خدمات انجام شده است.
وی گفت: حجم مخازن واقع در مدار بهره برداری در استان به مقدار ۹۱۳ هزار و ۳۳۸ متر مکعب است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.