پرونده فساد کلان بانک تجارت مربوط به اوایل سال 1392 است

پرونده فساد کلان بانک تجارت مربوط به اوایل سال 1392 است

تهران- بانک تجارت در واکنش به انتشار خبری درباره صدور قرار در پرونده فساد کلان بانک تجارت پس از دو سال رسیدگی، اعلام کرد: این تخلف در اوایل سال 1392 توسط ارکان نظارتی بانک تجارت کشف و اقدامات لازم برای بازگشت منابع بانک با همکاری و هماهنگی مراجع ذیصلاح انجام شده است.
[پرونده فساد کلان بانک تجارت مربوط به اوایل سال 1392 است]

به گزارش جلفا بازار به نقثل از ایرنا، روابط عمومی بانک تجارت امروز(چهارشنبه) به انتشار خبری به نقل از دادستانی تهران درباره صدور قرار در پرونده فساد کلان در بانک تجارت پس از دو سال رسیدگی، اشاره و اعلام کرد: همه عوامل ذیربط نیز از یکسال پیش بازداشت شده اند و پرونده آنان اکنون در دستگاه قضایی کشور مسیر قانونی خود را طی می کند.
روابط عمومی بانک تجارت اعلام کرد: با توجه به اقدامات انجام شده، تاکنون هیچگونه خسارتی به منافع سهامداران و سپرده گذاران بانک وارد نشده و این بانک به عنوان امین ملت، سود متعلق به این وجوه را اخذ کرده و این مبالغ در حساب های بانک منظور شده است.
به گزارش ایرنا، عباس جعفری دولت آبادی دادستانی تهران 26 اسفندماه امسال، سیاست های دادستانی در سال 94 را مطالبه گری از دستگاه های اجرایی بیان کرد و گفت: دادستان باید از دستگاه های اجرایی بخواهد در دو زمینه پیش گیری از وقوع جرم و مبارزه با جرایم فعال شوند.
دادستان تهران به عنوان نمونه، از پرونده فساد کلان در بانک تجارت نام برد و گفت: بعد از نزدیک به دو سال رسیدگی به این پرونده، نسبت به بخشی از آن قرار صادر شده که تازه در ابتدای راه است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.