وقوع بارش های خفیف در برخی مناطق

وقوع بارش های خفیف در برخی مناطق

به گزارش جلفابازار از اواخر وقت امروز و در روز سه شنبه این هفته افزایش قابل توجه دما در سواحل دریای خزر و همچنین وزش باد شدید در استان های گیلان و اردبیل پیش بینی شده است.
از اواخر وقت روز چهارشنبه هفته جاری بتدریج موج بارشی از شمال غرب وارد کشور می شود و بارش ها ابتدا در شمال غرب و بتدریج روز پنجشنبه بخش های غرب، شمال غرب و دامنه های جنوبی البرز را در بر می گیرد.
احد وظیفه مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی کشور درباره وضعیت هوای تهران گفت: هم اکنون دمای هوای تهران به ۲۸ درجه بالای صفر رسیده، رطوبت هوا ۱۲ درصد و سرعت وزش باد به ۳۶ کیلومتر بر ساعت و کمینه و بیشینه هوای تهران بین ۱۸ تا ۲۹ درجه است.
وی گفت: کمینه و بیشینه هوای پایتخت برای روز سه شنبه (فردا) بین ۱۹ تا ۳۰ درجه بالای صفر و آسمان تهران نیز در این روز صاف و در بعد از ظهر با افزایش ابر گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود.
وظیفه، کمینه و بیشینه هوای تهران در روز چهارشنبه آینده (پس فردا) را بین ۲۱تا۳۱ درجه بالای صفر اعلام کرد و افزود: در این روز آسمان تهران نیز کمی ابری در بعد از ظهر با افزایش ابر و بارش پراکنده گاهی با وزش باد و رعد و برق خواهد بود.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.