۶طرح و ۱۵ پروژه برای اقتصاد مقاومتی و سالم سازی اقتصاد تصویب شد

۶طرح و ۱۵ پروژه برای اقتصاد مقاومتی و سالم سازی اقتصاد تصویب شد

به گزارش جلفابازار از وزارت امور اقتصادی و دارایی، علی طیب نیا در جلسه ستاد ویژه راهبردی برنامه شفاف سازی و سالم سازی اقتصادی از برنامه های کلیدی اقتصاد مقاومتی با حضور نمایندگان و مسئولان دستگاه های ذیربط در محل این وزارتخانه، افزود: این برنامه ها و پروژه ها در چند جلسه با حضور معاون اول رئیس جمهوری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی جمع بندی و به تصویب رسید.
وزیر اقتصاد در ادامه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت: ایشان نسبت به مبارزه با فساد به ویژه مقوله پیشگیری از بروز فساد و تخلف تاکید داشته و خواستار اجرای اقدامات مناسب برای تحقق این امر شده اند.
طیب نیا همچنین با تاکید بر اولویت قراردادن جلسات اقتصاد مقاومتی، برگزاری منظم این جلسات بصورت هر دوهفته یکبار را خواستار شد.
در ادامه این جلسه پروژه های استقرار گمرک الکترونیک یکپارچه، پروژه استقرار کامل بانکداری یکپارچه در بانک، ایجاد سامانه خدمات الکترونیک قضایی، طراحی نظام حمایتی مبارزه با فساد و استفاده از آثار فرهنگی و هنری رسانه ای و طراحی و استقرار کامل سامانه رهگیری برای کالاهای وارداتی، توسط مسئولان هریک از این پروژه ها تشریح و روند پیشرفت آنها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.