ثبات نرخ سکه

ثبات نرخ سکه

به گزارش جلفابازار ، در سی وهشتمین روز سال بازار آزاد تهران ظهر امروز شاهد دادوستد یک یورو به ارزش ۳۹ هزار و ۹ ریال بود که در مقایسه با روز قبل (دوشنبه) افت ۲۹۴ ریالی را نشان داد و هر پوند انگلیس نیز با ۷۰ ریال افزایش نسبت به دیروز ۵۰ هزار و ۳۵۰ ریال مبادله شد.
امروز صرافان ارزش یک قطعه سکه طلای تمام بهار آزادی طرح قدیم را بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته، ۱۰ میلیون و ۲۳۰ هزار ریال برروی تابلو ثبت کردند.
همچنین نیم سکه طلای بهار آزادی با ۲۰ هزار ریال کاهش نسبت به روز دوشنبه، پنج میلیون و ۴۰۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه نیز بدون تغییر قیمت، دو میلیون و ۸۸۰ هزار ریال فروختند .
برپایه معاملات امروز، هر قطعه سکه یک گرمی طلا با ۱۰ هزار ریال افزایش نسبت به دیروز یک میلیون و ۹۵۰ هزار ریال و یک گرم طلای ۱۸ عیار نیز با ۵۰۰ ریال کاهش نسبت به یکشنبه، یک میلیون و ۴۲ هزار و ۲۰۰ ریال داد وستد شد.
نرخ هر اونس طلا در بازارهای جهانی نیز با نیم دلار کاهش نسبت به دیروز یک هزار و ۲۳۵٫۲ دلار اعلام شده است.
ظهر دیروز (دوشنبه ) یک دلار آمریکا ، یورو و پوند به ترتیب ۳۴ هزار و ۷۳۸ ریال، ۳۹ هزار و ۳۰۳ ریال و ۵۰ هزار و ۲۸۰ ریال ارزش داشتند .
همچنین هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید روز دوشنبه (دیروز) ۱۰ میلیون و ۲۲۰ هزار ریال، یک قطعه سکه طلای تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۰ میلیون و ۲۳۰ هزار ریال مبادله شدند.
نیم سکه طلای بهار آزادی دربرابر پنج میلیون و ۴۲۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه نیز دو میلیون و ۸۸۰ هزار ریال در روز گذشته دادوستد شدند.
هر قطعه سکه یک گرمی طلا یک میلیون و ۹۴۰ هزار ریال و یک گرم طلای ۱۸ عیار هم یک میلیون و ۴۲ هزار و ۷۰۰ ریال دیروز به فروش رسید.
نرخ هر اونس طلا در بازارهای جهانی نیز در ساعت مخابره خبر در روز گذشته یک هزار و ۲۳۵٫۷ دلار اعلام شد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.