مشکل مهم و مشترک روستاهای مرند پوسیدگی شبکه آب شرب می باشد

مشکل مهم و مشترک روستاهای مرند پوسیدگی شبکه آب شرب می باشد

به گزارش جلفابازار، جلسه شورای بخش مرکزی شهرستان مرند با حضور دهیار، اعضای شورای روستا و جمعی از اهالی در مسجد جامع روستای ملایوسف شهرستان مرند برگزار شد.

در این جلسه روستائیان ضمن ارائه مشکلات و درخواستهای خود در بخشهای مختلف از جمله بخش های عمرانی و زیربنایی به مشکلات آب این روستا اشاره و اهم آنها را؛پوسیدگی شبکه آب شرب و برداشت شن و ماسه توسط شرکتها دانستند که موجب کاهش سطح آب و خشکی قناتها می شوند.

صابر نصیری عضو شورای بخش مرکزی شهرستان مرند در این جلسه گفت: این شورا جلسات خود را در روستاهای مختلف بخش برگزار میکند تا از نزدیک در جریان مشکلات روستائیان قرار گیریم.

وی اظهار کرد: شورای اسلامی بخش در ادامه پس از اطلاع از مشکلات روسئائیان شریف و زحمت کش جهت انعکاس به مراجع ذیربط و رفع این مشکلات اقدام میکند.

این عضو شورای بخش مرکزی مرند خاطر نشان کرد: ادارات و دستگاههای اجرایی بر اساس قانون موظف به همکاری کامل با شوراهای اسلامی، دهیاران و بالاخص شوراهای فرادست می باشند.

نصیری افزود: یکی از مشکلات مهم و مشترک قریب به اتفاق روستاهای مرند پوسیدگی شبکه آب شرب می باشد که همچون بمبی زماندار می باشد و اگر به تدریج رفع نشود بالاخره یک روز به حدی خواهد رسید که دیگر حل آن بسیار سخت خواهد بود لذا مسئولین امی بایست قبل از وقوع مشکل به فکر چاره باشند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.