شهردار تبریز در دیدار با مدیران یک شرکت آلمانی، سرمایه گذاری شرکت های خارجی برای توسعه‌ روزافزون شهر تبریز را تامین‌کننده منافع هر دو طرف عنوان کرد .

شهردار تبریز در دیدار با مدیران یک شرکت آلمانی، سرمایه گذاری شرکت های خارجی برای توسعه‌ روزافزون شهر تبریز را تامین‌کننده منافع هر دو طرف عنوان کرد .

به گزارش جلفابازار به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز صادق نجفی روز سه شنبه در دیدار با مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری IPO آلمان با اشاره به اینکه ظرفیت های کم نظیری برای سرمایه گذاری در این کلانشهر وجود دارد، افزود: شهرداری تبریز با تعریف بسته‌های تشویقی متنوع فضای لازم جهت سرمایه‌گذاری‌های تاثیرگذار با ارزش افزوده بالا را فراهم کرده است.
وی گفت: در صورتی که مذاکره پس از مطالعات کارشناسی وارد فضای با نشاط عمل و اقدام شود، می‌‌توان در یک چشم‌انداز میان‌مدت به تامین منافع هر دو طرف امید بست.
وی با اشاره به برنامه‌های توسعه ناوگان حمل ‌و‌نقل عمومی در شهر تبریز افزود: تامین زیرساخت‌های توسعه قطار شهری، تراموا و سایر گزینه‌های حمل ‌و‌نقل ترکیبی با محوریت انتقال فناوری می‌تواند زمینه مناسبی برای سرمایه گذاری در شهر تبریز باشد.
وی به تجربه های عمرانی شرکت IPO اشاره کرد و گفت: برنامه‌های گسترده‌ای که معاونت عمرانی شهرداری تبریز در بحث بافت‌ ناکارآمد شهری دارد، بستر ارزشمندی برای سرمایه‌گذاری به شمار می‌رود و این برنامه‌ها می‌تواند در خصوص تکنولوژی سازه ای، طراحی، معماری و کیفی‌سازی مصالح تاثیرگذار باشد.
مدیر شرکت سرمایه‌گذاری IPO نسبت به توسعه همکاری‌های دو طرفه در مسیر آبادانی و توسعه روز افزون تبریز ابراز امیدواری کرد و گفت: شهر تبریز در مسیر پیشرفت قرار گرفته است و آینده روشنی را در ارتقا کیفیت زندگی شهروندان دارد.
بر اساس این گزارش یک هیات اقتصادی به سرپرستی وزیر کشاورزی ایالت زاکسن آلمان در تبریز حضور دارد و فردا هم در اتاق بازرگانی این شهر نشست خواهند داشت.
شهر تبریز با یک میلیون ۸۰۰ هزار نفر جمعیت از کلانشهرهای مهم و مورد توجه سرمایه گذاران داخلی و خارجی به ویژه در دوران پسا تحریم به شمار می رود.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.