دبیر ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی گفت: اقتصاد مقاومتی همراه با اقدام و عمل تنها راه حفظ عزت و اقتدار نظام اسلامی است.

دبیر ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی گفت: اقتصاد مقاومتی همراه با اقدام و عمل تنها راه حفظ عزت و اقتدار نظام اسلامی است.

اسدالله ضیایی روز سه شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان بستان آباد با اشاره به قطب بندی امروز کشورهای دنیا به کشورهای آزاد و کشورهای دربند، گفت: کشور ایران در راس کشورهای آزاد دنیاست .
وی با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی ریشه دینی دارد ، گفت: باید به منویات مقام معظم رهبری در این زمینه توجه شود.
به گزارش جلفابازار ضیایی با اشاره به نیاز عوارضی و آزاد راه پیامبر اعظم به احداث نماز خانه گفت: به زودی در این مسیر نمازخانه احداث خواهد شد.
وی در این جلسه توجه به اقامه نماز در ادارات را خواستار شد و افزود: برخی از کارخانه ها و صنایع بزرگ تولیدی نیاز به احداث نمازخانه دارند که باید مورد توجه مدیران این واحدها باشد.
فرماندار شهرستان بستان آباد نیز در این جلسه استفاده از ظرفیت های شهرستانی برای تحقق اقتصاد مقاومتی را ضروری دانست و افزود: قرارگاه شهرستانی ستاد اقتصاد مقاومتی در این شهرستان تشکیل می شود.
یدالله قاری زاده با هشدار به مدیران و مسئولان شهرستانی در راستای دستیابی به اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل گفت:در خدمات رسانی به مردم و انجام وظایف ذاتی با کسی تعارف نداریم.
وی با اشاره به ساخت و سازهای غیرمجاز و ویلاسازی از نهادهای مسئول خواست با این تخلفات برخورد کنند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.