در دیدار با نخست وزیر لبنان خرازی: تضعیف مقاومت لبنان خدمت به منافع رژیم صهیونیستی است

در دیدار با نخست وزیر لبنان خرازی: تضعیف مقاومت لبنان خدمت به منافع رژیم صهیونیستی است

بیروت – دکتر « کمال خرازی» رئیس شورای راهبردی روابط خارجی جمهوری اسلامی ایران که در راس هیاتی از این شورا در بیروت به سر می برد، تاکید کرد که تضعیف مقاومت لبنان خدمت به منافع رژیم صهیونیستی است.
[خرازی: تضعیف مقاومت لبنان خدمت به منافع رژیم صهیونیستی است]

به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا، خرازی در دیدار با « تمام سلام» نخست وزیر لبنان با اشاره به فداکاری های ارتش و نیروهای امنیتی و مقاومت لبنان در حمایت از این کشور و ملت آن در مقابل تروریسم صهیونیستی و تکفیری، گفت که وارد کردن اتهام های بی اساس توسط برخی کشورها به مقاومت لنبان تنها موجب خرسندی دشمن اشغالگر صهیونیستی می شود.
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران صبح چهارشنبه وارد بیروت شد و در فرودگاه بین المللی پایتخت لبنان مورد استقبال « محمد فتحعلی» سفیر جمهوری اسلامی ایران در این کشور قرار گرفت.
نخست وزیر لبنان و رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در این دیدار راه های تقویت مناسبات و روابط ایران و لبنان ، تحولات منطقه به ویژه سوریه و اوضاع کنونی لبنان را بررسی کردند.
تمام سلام در این دیدار با قدردانی از حمایت های جمهوری اسلامی ایران از لبنان، خواستار ادامه این حمایت ها و کمک ها شد.
خرازی تاکید کرد: معتقدیم نخبگان و مسئوولان لبنان قادر هستند مشکلات کشورشان را با تفاهم و همکاری حل و فصل کنند.
وی انتخاب رئیس جمهور لبنان را یک موضوع داخلی دانست و در عین حال ابراز امیدواری کرد که رئیس جمهور این کشور در اسرع وقت توسط خود لبنانی ها و بدون دخالت خارجی انتخاب شود.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.