تردد در سه مسیر ارتباطی زنجان با زنجیرچرخ امکانپذیر است

تردد در سه مسیر ارتباطی زنجان با زنجیرچرخ امکانپذیر است

زنجان – مسئول مرکز مدیریت راه های ارتباطی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: تردد وسایط نقلیه در مسیرهای ارتباطی زنجان – طارم، زنجان – تهم – چورزق و زنجان – دندی با زنجیر چرخ امکانپذیر است.
[تردد در سه مسیر ارتباطی زنجان با زنجیرچرخ امکانپذیر است]

به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا مسعود خوشکام روز پنجشنبه افزود: تردد خودروها در این سه مسیر ارتباطی که در منطقه کوهستانی و برفگیر قرار دارند از اواخر چهارشنبه شب به دلیل بارش برف و وقوع کولاک با زنجیرچرخ صورت می گیرد.
وی اظهار کرد: مسیر ارتباطی آزاد راه زنجان – تبریز نیز به دلیل شرایط نامساعد جوی و همچنین پاکسازی حوزه ارتباطی تبریز از ساعت 1:30 تا سه بامداد بسته شد تا از وقوع سوانح رانندگی احتمالی جلوگیری شود.
خوشکام افزود: امروز بارش برف و باران به صورت متناوب زنجان را در برخواهد گرفت و به رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی زنجان توصیه می شود برای تردد در جاده های کوهستانی و برفگیر این استان خودروهای خود را به زنجیرچرخ مجهز کنند و قبل از سفر نیز برای اطلاع از وضعیت جاده ها با سامانه گویای 141 تماس برقرار کنند.
مسئول مرکز مدیریت راه های ارتباطی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان به آغاز سفرهای نوروزی اشاره کرد و گفت: روز گذشته /چهارشنبه/ 260 هزار تردد از جاده های ارتباطی زنجان صورت گرفت که این میزان در مقایسه با مدت مشابه پارسال سه درصد افزایش نشان می داد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.