حمایت سازمان منطقه آزاد ماکو از سرمایه گذاران بخش کشاورزی و شیلات
مدیرعامل بنیاد علوی، معاون توسعه کشاورزی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و مدیرعامل شیلات استان آذربایجان غربی در سفر یک روزه به منطقه آزاد ماکو ضمن دیدار با مدیرعامل و معاونان سازمان منطقه آزاد ماکو از ظرفیت های منطقه در حوزه کشاورزی و شیلات بازدید کردند.

حمایت سازمان منطقه آزاد ماکو از سرمایه گذاران بخش کشاورزی و شیلات

به گزارش جلفابازار ، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در این دیدار با اعلام اینکه منطقه آزاد ماکو به علت قرار گرفتن در مسیر ترانزیت کالا و خدمات بین ایران و اروپا و وجود بزرگترین گمرک زمینی کشور در منطقه بهترین فرصت برای صادرات محصولات کشاورزی و شیلات را دارد، گفت: وجود سدهای مختلف و رودخانه های متعدد و همچنین رود مرزی ارس در کنار وسعت ۵۰۰ هزار هکتاری، فرصت بسیار خوبی برای سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و کشت و صنعت را فراهم کرده است و نزدیکی به بازارهای هدف در آسیای میانه، حوزه قفقاز و اروپا می تواند انگیزه های لازم را برای سرمایه گذاران فراهم سازد.

حسین فروزان، آمادگی کامل سازمان منطقه آزاد ماکو را برای حمایت از سرمایه گذاران بخش کشاورزی و شیلات را اعلام کرد.

* سرمایه گذاری بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در بخش کشاورزی 

در ادامه این نشست معاون توسعه کشاورزی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی نیز گفت: آذربایجان از بهترین مراکز کشاورزی کشور است و در بازدید امروز از منطقه آزاد ماکو ظرفیت های لازم را کاملا احساس کردیم و امیدواریم در این زمینه کارهای خوبی را انجام دهیم.

حمید رضا نبئی، افزود: بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در سرمایه گذاری بخش کشاورزی همواره رو سفید بیرون آمده است و ما با اعزام کارشناسان در بخش شیلات، دامپروری، کشت گلخانه ای و کشت زیتون مطالعه و با فراهم شدن شرایط لازم سرمایه گذاری های گسترده ای را می توانیم انجام دهیم.

 *آمادگی بنیاد علوی برای سرمایه گذاری در منطقه آزاد ماکو 

مدیرعامل بنیاد علوی نیز در این نشست گفت: از اهداف بزرگ بنیاد علوی خدمت به محرومان و مستضعفان است که این موهبت الهی را فرصت ومغتنم می دانیم و تلاش خستگی ناپذیر را سرلوحه کارهایمان قرار داده ایم.

علیرضا زرگر، از اعلام آمادگی بنیاد علوی برای سرمایه گذاری در منطقه آزاد ماکو با توجه به وجود ظرفیت های لازم در بخش های مختلف خبر داد.

زرگر افزود: هم اکنون با ۱۶ استانداری تفاهم نامه های متقابل برای کمک به سرمایه گذاری ها امضا کرده ایم که برنامه موفقی بوده است و آماده همکاری های لازم در منطقه آزاد ماکو را نیز داریم.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.