زنگ سپاس از مقام معلم درمنطقه آزادارس

زنگ سپاس از مقام معلم درمنطقه آزادارس

همزمان با روز معلم زنگ سپاس از مقام معلم توسط مدیران آموزش و پرورش وسازمان منطقه آزادارس و مدیران  شهرستانی در دبستان ۲۲بهمن شهرستان جلفا نواخته شد.

به گزارش خبرنگار جلفابازار  اباذرکاظمی ضمن تجلیل از زحمات معلمان و فرهنگیان منطقه آزادارس وشهرستان جلفا،اهمییت علم آموزی را برابربا جایگاه فرشتگان دانسته  وخاطر نشان شد هرآنچه داریم و امروز به آن رسیدیم به پاس از خود گذشتگی های معلمان و پدران ومادران که اولین آموزگاران ماهستند می باشد که همه باید از اینها تجلیل کنیم.

همچنین در این مراسم معاون اقتصادی منطقه آزادارس ابراهیم باقرزاده با ابلاغ پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، خاطرنشان کرد معلمان حق بزرگی برگردن ما دارند و لازم است این قشر فرهیخته که نقش اساسی در هویت بخشی به فرزندان ما دارند مورد تکریم قرار گیرند.

باقرزاده همچنین اهمیت تعلیم وتربیت را از عناصر اصلی در زندگی انسان ها دانست و از معلمان به عنوان تکامل کننده شخصیت انسانی نام برد.

همچنین به نمایندگی از طرف فرهنگیان و هنگ مرزی شهرستان جلفا از رئیس آموزش وپرورش شهرستان جلفا ومنطقه آزادارس اباذر کاظمی تجلیل به عمل آمد. و از دو معلم نمونه دبستان۲۲بهمن  ویک معلم  باز نشسته و دیگر معلمان دبستان ۲۲ بهمن جلفا به پاس زحمات و تلاش ارزشمندشان در عرصه ی علم و ادب با احداء لوح سپاس  و هدیه تجلیل و قدر دانی گردید.

 

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.