قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از حضور مردم در انتخابات
استاندار آذربايجان شرقي با صدور پيامي از حضور مردم استان در مرحله دوم دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي قدرداني كرد و آن را تداوم حماسه سياسي مردم دانست.

قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از حضور مردم در انتخابات

به گزارش جلفابازار به نقل از از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی اسماعیل جبارزاده عصر شنبه خطاب به مردم شریف، آگاه و همیشه در صحنه آذربایجان شرقی افزود: خداوند بزرگ را سپاس می‌گویم که مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شکوه و سلامت کامل برگزار شد و سند دیگری از نقش مردم در تعیین سرنوشت کشور رقم خورد.
وی گفت: انتخابات ۱۰ اردیبهشت بار دیگر نشان داد که در نظام جمهوری اسلامی ایران، حرف اول و آخر از آن مردم است و این آحاد شهروندان هستند که به دور از هرگونه هیاهو و حاشیه‌سازی با حضور خود در پای صندوق‌های رای آینده چهار ساله قوه مقننه را رقم می‌زنند.
وی این حضور را گام تکمیلی مردم در تداوم حماسه سیاسی تعبیر کرد و افزود: دولت تدبیر و امید و خادمان شما در مدیریت استان بر خود می‌بالند که توفیق نصیب‌شان شد تا برای ایجاد زمینه چنین حضوری خدمت‌گزاری کنند.
وی گفت: اکنون نوبت منتخبان و دیگر داوطلبان مجلس دهم است که رقابت‌ها را به رفاقت تبدیل و عزم خدمت به چنین مردمی را راسخ‌تر کنند.
همچنین از دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات در هیات‌های محترم اجرایی، نظارت و بازرسی، نیروی محترم انتظامی و دیگر دستگاه‌های دخیل در تامین امنیت انتخابات، کلیه رسانه‌ها و همه کسانی که در امر انتخابات و جمع‌آوری آرای مردم تلاش کردند قدردانی کرد.
آذربایجان شرقی با سه میلیون و ۸۰۰ هزار نفر جمعیت دارای ۱۹ کرسی در مجلس شورای اسلامی است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.