رئیس دادگستری
شوراهاي اسلامي استان آذربایجان شرقی برخي از مشكلات و وقايع تلخ اخير را آسيب شناسي كنند و مانع از تكرار دوباره شوند.

رئیس دادگستری

به گزارش جلفابازار  حجت الاسلام حکمتعلی مظفری روز سه شنبه در همایش شوراهای آذربایجان شرقی با اشاره به اتفاق های تلخ شوراهای اسلامی و شهردای ها در مرند، تبریز، اهر و مراغه افزود: مسوولیت در اسلام فرصتی برای خدمتگزاری است.
وی از رویکرد برخی رسانه ها در قبال انتشار اخبار مربوط به اتفاق های شوراهای اسلامی شهر انتقاد کرد و گفت: تا نهایی شدن حکم دادگاه نباید با آبروی کسی بازی کرد.
وی افزود: قضاوت تابع فشار و التهاب آفرینی نیست و باید در فضایی آرام و بدون حاشیه صورت گیرد ، هر چند در این زمینه به مردم و رسانه ها حق می دهم که به سبب اهمیت جایگاه شوراها حساس تر باشند.
وی گفت: کسی که از حدود قانون و اراده مردم بیرون برود و با انجام ارتشا به خودش و جامعه ظلم کند، بدون شک مورد برخورد دستگاه قضایی قرار خواهد گرفت.
وی افزود: برخورد با متخلفان نباید تسری یابد و موجب سستی دیگر اعضای شوراهای شهر و روستا شود زیرا برخورد با یک نفر به مثابه نفی خدمات دیگران نیست.
وی افزود: همه را به حق و صبر دعوت می کنم و می خواهم با تزکیه نفس و تقویت ایمان مانع از لغزش خود و دیگران شویم زیرا بعضی از لغزش ها و خسارت ها غیر قابل جبران است.
در این آیین که در سالن جمهوری اسلامی استانداری آذربایجان شرقی برگزار شد، فرمانداران، بخشداران، شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرستان های آذربایجان شرقی حضور داشتند.
آذربایجان شرقی با سه میلیون و ۸۰۰ هزار نفر جمیعت دارای ۲۱ شهرستان است؛ ۷۰ درصد از جمعیت این استان در مناطق شهری و ۳۰ درصد در مناطق روستایی سکونت دارند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.