مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا :
رمز ماندگاری انقلاب ، وجود روحیه و تفکر انقلابی در نظام اسلامی است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا :

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا ، وجود روحیه و تفکر انقلابی ملت ایران را ، رمز ماندگاری نظام اسلامی دانست و بر نهادینه کردن این تفکر در جامعه اسلامی تاکید اساسی کرد

به گزارش جلفابازار ، حجت الاسلام حسن کاملی فر در همایش حکمت مطهر سپاه جلفا ، با تسلیت شهادت امام موسی کاظم (ع) و گرامیداشت یاد وخاطره استاد شهید مرتضی مطهری (ره) که به نام روز معلم و هفته عقیدتی سیاسی در سپاه وبسیج نامگذاری شده گفت : هر چقدر زمان سپری می شود نیاز به آثار و تالیفات بجا مانده از شهید مطهری بیشتر احساس می شود . این شهید بزرگوار که مروج و مبلغ تفکر دینی و انقلابی بود در جهت معرفی بدفهمی ها و کج فهمی ها و اسلام های غلط و ترویج اسلام اصیل گام برداشت.

وی گفت : ما امروزه به تفکر دینی و انقلابی در جامعه نیاز داریم و این شهید با تمام اخلاص و جدیت همواره در این مسیر تلاش و حرکت کرد . علم و عمل ، اخلاق و تهذیب نفس از ویژگی های بارز استاد مطهری بود و به این علت است هرچه زمان می گذرد کتابها و اندیشه های این شهید کهنه نمی شود و روز به روز مشتاقان اسلام ناب و علاقه مند از آثار این عزیز بهره می برند.

کاملی فر در ادامه به فرمایش امام راحل در مورد استاد مطهری اشاره کرد و گفت : آثار شهید مطهری بدون استثناء آموزنده و روان بخش است و مواعظ و نصایح او نشات گرفته از ایمان و عقیده وی بود.

این مقام مسئول در ادامه ، رمز ماندگاری نظام اسلامی را ، روحیه ، تفکر انقلابی و نیروهای انقلابی دانست و اظهار داشت : دشمن می خواهد این تفکر را کمرنگ و یا حذف کند وتلاش می کند با برنامه های مختلف ، افراد غیر انقلابی متمایل به غرب را شناسایی و تربیت کند وآنها را عندالزوم از طریق انتخابات به کرسی های قدرت بنشانند و لازم است این تفکرو روحیه انقلابی  بیش از هر زمان دیگر در جامعه تقویت و نهادینه شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا به ایستادگی و مقاومت امت اسلامی ایران اشاره کرد و گفت : دشمنان این انقلاب از بدو شکل گیری آن از هیچ گونه ترفند و فتنه ای کوتاهی ننموده، از تحمیل جنگ نا برابر، تهدید و تحریم وهجمه و فشارهای سخت فرهنگی، سیاسی، و اقتصادی، ولی آنچه مسلم است این است دشمنی دشمن با نظام یک واقعیت است و نباید از آن غافل شویم.
سربلندی امت اسلامی از آزمون های سخت اقتصادی، فرهنگی، و سیاسی گویای این است که ملت ایران ذره ای از آرمان های مقدس خود عقب ننشسته اند و از استقامت و پایداریشان در برابر دشمنان کاسته نشده است

حجت الاسلام حسن کاملی فر در ادامه به شعار امسال که توسط رهبرفرزانه انقلاب که به عنوان اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل نامگذاری شده اشاره کرد و ابراز داشت : راه علاج مشکلات اقتصادی و رشد اقتصادی کشور در گرو اجرای صحیح و عمل کردن به اقتصاد مقاومتی می باشد. ملت و مسئولین با اتحاد و همدلی و مطالبه ای که رهبر انقلاب در این خصوص دارد باید جامه عمل بپوشانیم .

کاملی فر در پایان گفت : با توجه اینکه نظام اسلامی دارای تجربه هایی گرانبهایی است وکشور در طول ۳۸ سال گذشته به ویژه در پیروزی انقلاب اسلامی و ۸ سال دفاع مقدس از حضور و مشارکت مردم نتایج و ثمرات فراوانی بدست آورده است و در بخش اقتصاد نیز مردمی کردن اقتصاد که یکی از شاخصه های اقتصاد مقاومتی از دیدگاه رهبر معظم انقلاب است قطعا هدایت سرمایه های مردم در مسیر اقتصاد عمومی  بسیار راهگشا و موثر خواهد بود.

در پایان این همایش ، از مربیان نمونه عقیدتی و هادیان سیاسی  تجلیل و هدایایی به رسم یادبود اهدا گردید.

گفتنی است همایش حکمت مطهر  عصر سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ماه با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه جلفا ، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی ، روحانیت معزز ، خانواده های معظم شهداء و بسیجیان در تالار فجر سپاه جلفا برگزار و  در پایان این همایش ، از مربیان نمونه عقیدتی و هادیان سیاسی  تجلیل و هدایایی به رسم یادبود اهدا گردید

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.