عرب باغی
تقدیر از 150هنرمند ایرانی از مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس

عرب باغی

۱۵۰ تن از هنرمندان رشته های مختلف هنری طی نامه ای از محسن عرب باغی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس تقدیر کردند.

به گزارش جلفابازار  به نقل از روابط عمومی حوزه هنری آذربایجان شرقی، ۱۵۰ تن از هنرمندان رشته های سینما، موسیقی، تئاتر، شعر و نویسندگی، موسیقی عاشیقی با امضای نامه ای مراتب تقدیر و تشکر خود را از فعالیت های فرهنگی هنری سازمان منطقه آزاد ارس اعلام داشته اند.

هنرمندان کشوری و استانی در این نامه حمایت و پشتیبانی سازمان منطقه آزاد ارس از هنرمندان را عامل نشاط افزایی و شوق آفرینی در میان اهالی منطقه و گردشگران دانسته اند و این مهم را موجب توسعه صنعت، تجارت و توریسم و جذب سرمایه گذار قلمداد کرده اند.

در بخشی از این نامه آمده است: هنر موهبت گرانبهای الهی است و هر محتوایی که به زیور هنر آراسته گردد، از دل برآید و بر دلها نشیند.

هنرمندان در این نامه تصریح کرده اند: سیاستگذاری، طراحی و اجرای برنامه های فرهنگی اجتماعی عزمی راسخ و همتی بلند می طلبد که مجموعه معاونت فرهنگی اجتماعی این سازمان به نیکی از عهده آن برآمده است.

هنرمندان امضا کننده در پایان نامه خواستار استمرار فعالیت های هنری در جهت پویایی بیش از پیش این سازمان و منطقه آزاد ارس شده اند.

در میان امضا کنندگان این نامه نامهایی چون؛ چنگیز حبیبیان، پرستو صالحی، علی داوودی، مازیار فلاحی، حدیث فولادوند، بهنوش بختیاری، هاشم چاووشی، ناصر هاشمی، حسن ریوندی، پویا بیاتی، امید معنوی، گروه موسیقی رستاک، امید جهان، امیر محمد زند، علی اوجی و اسفندیار قره باغی به چشم می خورند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.