فرمانده سپاه عاشورا:
اصلاح الگوی مصرف استفاده مشروع از نعمات الهی است

فرمانده سپاه عاشورا:

فرمانده سپاه عاشورا گفت: اصلاح الگوی مصرف به معنای مصرف نکردن نیست بلکه به معنای استفاده مشروع از نعمت های الهی است.

به گزارش جلفابازار  به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز سردار غلام عسکر کریمیان در چهارمین همایش مدیریت مصرف برق اظهار کرد: شدت مصرف انرژی سه برابر استاندار جهانی در کشور، خلاف قانون و شرع است.

کریمیان افزود: پایه و اساس مدیریت مصرف انرژی مردم هستند و برای دستیابی به آن باید در راستای تغییر سلایق و ذائقه ها تلاش کنیم چرا که عدم کنترل مصرف و تغییر شیوه ی مصرف و سوق به سمت تجمل گرایی و … ناشی از عملیات روانی و جنگ نرم دشمن است.

وی به نقش بسیج ادارات در مدیریت مصرف برق اشاره کرد و گفت:  شبکه گسترده بسیج که در جای جای ایران حضور فعال و مثمر ثمر دارد می تواند در راستای رسیدن به اهداف این همایش بزرگ کمک قابل توجهی بکند و ما می توانیم با استفاده از ظرفیت های سپاه به اهداف مقدس مدیریت مصرف انرژی برسیم.

سردار کریمیان تاکید کرد: تا کنون نیز بسیجیان در ادارات نقش مثبتی را ایفا کرده اند و توانسته اند گام های شایسته ای در این راه بردارند و انتظار می رود از این پس نیز به وظیفه ی خود در راستای مدیریت مصرف انرژی عمل کنند.

شایان ذکر است در این همایش تفاهم نامه همکاری بین شرکت توزیع نیروی برق تبریز و سپاه عاشورا در جهت بهینه سازی، اصلاح الگوی مصرف و کاهش پیک بار شبکه در راستای سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری  به امضاء  رسید .

گفتنی است چهارمین همایش مدیریت مصرف برق توسط شرکت توزیع نیروی برق تبریز و با حضور جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران و بسیج مستضعفین برگزار شد

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.