مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز:
تک تک افراد جامعه مدیر انرژی هستند و می توانند از اتلاف انرژی جلوگیری کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز:

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: تک تک افراد جامعه مدیر انرژی هستند و می توانند از اتلاف انرژی جلوگیری کنند.

به گزارش جلفابازار  به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز، افشین روشن میلانی در چهارمین همایش مدیریت مصرف برق با بیان مطلب فوق اظهار کرد: امروزه شدت مصرف انرژی یکی از بزرگترین چالش های کشور می باشد که متاسفانه  میزان شدت مصرف انرژی در کشور سه برابر متوسط جهانی آن  است.

وی گفت: ما با ساده ترین روش ها، با تفکر و دقت درنحوه مصرف برق، می توانیم این مصرف را به خوبی مدیریت کنیم.

روشن میلانی با اشاره به پیک مصرف برق در تابستان تأکید کرد: بازه ی زمانی یک ماهه در فصل گرما که معمولا” پانزده تیر الی پانزده مرداد ماه اتفاق می افتد، پیک مصرف برق به حساب    می آید و بدین ترتیب وظیفه ی همه ماست تا با تلاش و درایت کمک کنیم تا شهر، منطقه و کشور  از این دوره ی بحرانی با موفقیت و بدون خاموشی عبور کند.

وی خاطرنشان کرد: شرکت توزیع نیروی برق تبریز تا کنون با همکاری بسیج ادارات، با تعامل با مشترکین صنعتی و با اقدامات فرهنگی و اطلاع رسانی از قبیل تهیه و  پخش برنامه های  مختلف مدیریت مصرف از صدا و سیمای مرکز استان، برگزاری مسابقات، چاپ کتاب ها و جزوات آموزشی و ارائه راهکارهای مختلف تلاش کرده است تا مشترکین را در مدیریت مصرف سهیم کند و تا کنون نیز در این راستا نتایج خوبی حاصل شده است.

افشین روشن میلانی همچنین به مسابقه اصلاح الگوی مصرف اشاره کرد و گفت: با برگزاری مسابقه اصلاح الگوی مصرف بین مشترکین خانگی و تجاری و رصد و پایش مصرف برق در بازه ی زمانی مشخص شده، توانستیم مشارکت این دسته از مشترکین را نیز در مدیریت مصرف جذب کنیم.

گفتنی است در چهارمین همایش مدیریت مصرف برق، ۴۰ نفر از مشترکین خانگی و تجاری که در مسابقه بزرگ اصلاح الگوی مصرف سال ۹۴ شرکت کرده بودند، با اهدای لوح تقدیر و سکه  ربع بهار آزادی تجلیل شدند. همچنین به ۱۵ ارگان دولتی برتر که در سال ۹۴  با طرح های تشویقی مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق تبریز همکاری داشتند، لوح سپاس اهدا شد

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.