فرماندار اهر:
معلمان علاوه بر آموزش به تعلیم وتربیت نیزتوجه ویژه‌ای داشته باشند

فرماندار اهر:

 فرماندار شهرستان اهر گفت: معلمان نباید تنها به آموزش ها اکتفاء کنند بلکه در کنار این فرایند حساس و اثرگذار توجه به تعلیم و تربیت نیز ضروری است.

به گزارش جلفابازار ، سید محمدعابدی ظهر امروز شنبه در مراسم تجلیل از فرهنگیان دانشکده شهید چمران اهر به مناسبت هفته معلم، اظهار داشت: امروزه به هر موفقیتی که جوانان دست می یابند از سر تلاش های معلمان است، در قرآن کریم آیه های مختلفی برای هدایت انسان آمده است و هدایت نقش بسیار مهمی در آسایش، رفاه و انسانیت در جوامع بشری دارد.

فرماندار شهرستان اهر ادامه داد: شهید مطهری که اکنون اسوه ای برای ماست ولی در زمان خود تحت تاثیر معلمان بوده است.

عابدی با اشاره به اینکه شهید مطهری مردم را به سمت آنچه که برای دین اسلام مهم بود راهنمایی و هدایت کرده و از خود نقش بسزایی را ایفاء کرده است، گفت: زمانی که مردم آگاهانه به سوی انقلاب اسلامی آمدند و به صورت شبانه روز در جهت پیروزی انقلاب اسلامی تلاش کردند و تاکنون که ۳۸ سال سپری می شود حاصل هدایت های آگاهانه صحیح مردم بود.

وی با تاکید بر اینکه نقش معلمان در جامعه بشری بسیار مهم بوده است، گفت: معلمان نباید تنها به آموزش ها اکتفاء کنند بلکه در کنار این فرایند حساس و اثرگذار توجه به تعلیم و تربیت نیز ضروری است، چنانچه اگر تربیت، تربیت صحیحی باشد نتیجه آن ظهور علامه و اندیشمندان می شود.

فرماندار شهرستان اهر تصریح کرد: تروریست های داعش حاصل تربیت های ناصحیح بوده هرچند شاید در علم و دانش به درجه اعلاء برسند ولی اگر تربیت صحیح و انسانیت نیاموخته باشند برای سایر انسان ها مخرب خواهند بود.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.