آزادی منتظر حضور پرشورترین هواداران فوتبال آسیا از آذربایجان است

باشگاه تراکتورسازی در بیانیه‌ای هواداران خود را به ورزشگاه آزادی برای حمایت از تیم محبوب خود دعوت کرد.

به گزارش جلفابازار به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، باشگاه تراکتورسازی در آستانه دیدار مقابل استقلال طی بیانیه‌ای از هواداران پرشور خود دعوت کرد تا حضور پرشوری در دیدار مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی تهران داشته باشند.

در متن این بیانیه آمده است:

تنها ۲ هفته از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور باقیمانده است و تیم تراکتورسازی با طی روند رو به رشد تلاش می‌کند به سهمیه لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا دست یابد.

سرخ پوشان فوتبال آذربایجان باروحیه‌ای مثال‌زدنی و با وحدت و اتحاد و همدلی خود را آماده می‌کنند تا فردا در ورزشگاه ۱۰۰ هزارنفری آزادی تهران مقابل حریف آبی‌پوش خود قرار گیرند.

ارتش سرخ فوتبال آذربایجان فردا در حالی گام به مستطیل سبز می‌گذارد که پرشورترین هواداران فوتبال آسیا از دیار آذربایجان تصمیم دارند یک‌بار دیگر کنار تیم خود حضور یابند تا تراکتورسازان نه‌ تنها در آزادی احساس تنهایی نکنند بلکه همچون خانه خود به مصاف رقیب برود.

البته شاید از نظر کمیت تعداد هواداران تراکتور در دیدار فردا کمتر باشد ولی این موضوع بر همگان واضح و آشکار است که هر هوادار تراکتور شور و اشتیاقی در ورزشگاه ایجاد می‌کند که صدها هوادار دیگر تیم‌ها شاید در این امر ناکام باشند.

پس یک «یاعلی» می‌گوییم و با هواداران پرشور خود فردا برای کسب ۳ امتیاز می‌جنگیم تا بار دیگر سهمیه حضور در لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا را برای فوتبال آذربایجان کسب کنیم تا بتوانیم در قاره کهن به افتخارآفرینی فکر کنیم

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.