پيكر منتخب مردم مراغه و عجب شير به خاك سپرده شد

مردم مراغه و عجب شیر پیکر منتخب خود در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را تشییع و در گلشن زهرا (س) مراغه به خاک سپردند.

 

به گزارش خبرنگار جلفابازار پیکر محمدعلی حسین زاده، صبح امروز(دوشنبه) از مقابل مسجد شهدای مراغه به سمت میدان مصلی تشییع و پس از اقامه نماز میت به امامت آیت الله محمدتقی پورمحمدی امام جمعه این شهرستان در قطعه ایثارگران به خاک سپرده شد.
امام جمعه مراغه در آیین تشییع منتخب مردم مراغه و عجب شیر گفت: همه از فوت ناگهانی این منتخب متاثر شده و حضور مردم ولایت مدار و متدین این شهرستان در این مراسم نشان دهنده ارزش و احترام آنان به خدمتگزاران انقلاب اسلامی است.
آیت الله محمدتقی پورمحمدی، افزود: حسین زاده، با اکثریت آرای مردم حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر به عنوان منتخب آن ها راهی مجلس شد اما تقدیر الهی بر این بود که ایشان به آن دنیا سفر کند.
وی اظهار کرد: این حوزه انتخابیه با این ضایعه دردناک تا برگزاری انتخابات میاندوره ای فاقد نماینده در مجلس شورای اسلامی خواهد بود و از نمایندگان مجلس و منتخبان دور دهم آذربایجان شرقی انتظار می رود جای خالی نماینده منتخب این حوزه را پر کنند تا حقی از مردم این منطقه ضایع نشود.
آیت الله پورمحمدی، ادامه داد: پس از دوران رقابت ها، وی و بسیاری از رقیبانش این دوران را به رفاقت تبدیل کردند تا قدمی در راستای کمک به توسعه حوزه انتخابیه بردارند و حضور رقبای انتخاباتی در آیین تشییع این منتخب گواهی بر این مساله است.
آیین تشییع محمدعلی حسین زاده، منتخب مردم حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور جمعی از مردم ولایت مدار، روحانیان، نیروهای مسلح، مسئولان ادارات شهرستان های مراغه و عجب شیر برگزار شد.
مردم شهرستان عجب شیر نیز صبح امروز با پیکر حسین زاده وادع کرده بودند.
محمدعلی حسین زاده، منتخب مردم مراغه و عجب شیر در مجلس دهم، صبح شنبه در حال عزیمت به سمت تهران برای شرکت در همایش فرآیند قانونگذاری – الزامات و راهکارها بود که در اثر حادثه رانندگی در بزرگراه زنجان – قزوین جان خود را از دست داد.
وی، ۳۹ ساله دارای مدرک تحصیلی دکتری علوم سیاسی از دانشگاه تهران بوده که در مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه مراغه، عجب‌ شیر، سراجو و قلعه‌ چای از ۹۰ هزار و ۵۴۸ رای ماخوذه صحیح، ۵۰ هزار و ۹۸۰ رای کسب کرده و به مجلس راه یافته بود.
شهرستان های مراغه و عجب شیر با حدود ۳۴۰ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان شرقی واقع و به عنوان یک حوزه انتخابی دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.