استاندارآذربایجان شرقی:
جانبازان تجلی مردانگی و رشادت ملت ایران در مقابل تهاجم استكبار هستند

استاندارآذربایجان شرقی:

به گزارش جلفابازار  اسماعیل جبارزاده عصر امروز سه شنبه با حضور در منزل صابر آقایی جانباز ۷۰ درصد با خانواده این جانباز والامقام دفاع مقدس دیدار و گفت‌ وگو کرد.
استاندار آذربایجان شرقی در این دیدار اظهار کرد: جانبازان و ایثارگران دوران دفاع مقدس خالصانه از جان خود گذشتند و با جهاد عاشورایی، از وطن خویش در برابر زورگویان دفاع کردند.
وی ادامه داد: امنیتی که امروز بر جامعه حاکم است، مرهون از خود گذشتگی و فداکاری‌های عزیزانی است که جانانه در مقابل تهاجمات دشمنان ایستادگی کردند.
جبارزاده با تاکید بر لزوم قدردانی از همسران، فرزندان و والدین جانبازان گفت: از خانواده‌های جانبازان که با صبر و بردباری مشکلات جانبازان را تحمل می کنند تشکر ویژه می‌کنم و از خداوند متعال برای همه آنها آرزوی صبر و شکیبایی دارم.
وی خاطرنشان کرد: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری جانبازان و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود، کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد و امروز به این پیشرفت، عزت و سربلندی دست نمی یافتیم.
صابر آقایی نیز در این دیدار به بیان خاطراتی از دفاع مقدس پرداخت و کسب مقام جانبازی برای خود را از افتخارات بزرگ و توفیقات الهی و عنایات ائمه معصومین(ع) دانست.
استاندار آذربایجان شرقی همچنین در این دیدار با اهدای لوح به خانواده این جانباز فداکار، از زحمات آنها قدرانی کرد.
صابر آقایی در یازدهم شهرویرو ماه سال ۱۳۶۳ در منطقه سردشت به دلیل انفجار مین به درجه رفیع جانبازی نایل شد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.