فرماندار مرند:
فرماندار مرند بر غنی سازی اوقات فراغت جوانان تاکید کرد

فرماندار مرند:

به گزارش جلفابازار  تقی کرمی شنبه شب در جلسه ساماندهی امور جوانان با اشاره به مشکلات و خواسته‌های جوانان اظهار کرد: شناسائی، برنامه‌ریزی توأم با کار کارشناسی و ساماندهی معضلات و مسائل جوانان از مهم ترین اقداماتی است که همه دستگاه های اجرایی باید در آن سهیم باشند.
وی، جوانان را محور حرکت و توسعه جامعه معرفی کرد و افزود: مسئولان باید در ایجاد بسترهای مناسب برای رشد و شکوفا شدن استعدادهای جوانان تلاش و اقدام شایسته انجام دهند.
کرمی با تقدیر از مجموعه ورزش و جوانان شهرستان مرند در دوران ریاست جدید گفت: ورزش و جوانان شهرستان اقدامات بسیار جدی و مهمی در جهت ساماندهی هیئت ها و سالن های ورزشی انجام داده که قابل تقدیر است.
فرماندار مرند با اشاره به شایعه پراکنی برخی افراد در فضای مجازی مبنی بر تغییر مسیر تور بین المللی دوچرخه سواری ایران-آذربایجان، خاطر نشان کرد: تور دوچرخه سواری یک تور بین المللی است و قواعد و اصول خاص خود را دارد، بنابراین شایعات مبنی بر اینکه مسولان شهرستان اجازه ورود این تور به داخل شهر را نداده اند کذب است.
رئیس ورزش و جوانان شهرستان مرند نیز در این جلسه با اشاره به هفته جوان گفت: همه دستگاه های عضو ستاد نسبت به ارائه خدمات و تسهیلات به جوانان و برگزاری باشکوه هفته جوان به عنوان روز هویت آفرین اقدام نمایند.
حسن اللهیارپور از کسب مقام دوم استانی در حوزه جوانان خبر داد و افزود: دستگاه های دیگر برنامه های متنوعی خارج از حوزه ورزش برای جوانان در نظر بگیرند.
شهرستان مرند با ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غرب تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.