برگزاری اولین دوره آموزشی مدیریت دانش در سطح نیروگاه های برق آبی خوزستان

اولین دوره آموزشی مدیریت دانش در ستاد شرکت تعمیرات نیروگاه های برق آبی خوزستان و سدهای دز، شهید عباسپور و مسجدسلیمان اجرا شد.

به گزارش جلفابازار به نقل از شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، مدیرعامل شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی خوزستان، بخش ساخت را به عنوان متولی احداث و توسعه زیربناهای صنعت، دارای نقش محوری در صنعت عنوان کرد و افزود: گستردگی حوزه ساخت و وابستگی آن به دانش و تجربیات و جایگاه ممتاز آن به مثابه پیش نیاز سایر فعالیت های صنعت، سرمایه مالی قابل توجه معطوف به این بخش، اهمیت دانش کاربردی و تجربیات حوزه مذکور را تبیین می کند.
“محسن رستگارنیا” اضافه کرد: به واسطه ماهیت پروژه محور و تنوع شرایط حاکم بر این بخش، ضرورت ثبت و تدوین تجربیات بدست آمده در پروژه ها که عمدتاً در ذهن کارکنان نقش می بندد، با هدف صیانت و بکارگیری هر چه بهتر این سرمایه های گرانبها مشخص می شود.
وی افزود: این شرکت در جهت بهینه سازی عملکرد خود و به منظور مستندسازی پروژه های جاری و در دست اجرا و آتی با همکاری و بکارگیری تعدادی مدرس مجرب در نظر دارد تا تجربیات خود را در اجرای کارهای محوله مستندسازی و ثبت نماید، که در این راستا اولین دوره آموزش مدیریت دانش جهت کارشناسان و مدیران این شرکت برگزار شد.
مدیریت دانش، سامانه ای توانمند برای ایجاد منفعت سازمانی، ارتقای کیفیت، جلوگیری از دوباره کاری و اتلاف منابع در بخش ساخت به شمار می آید.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.