پروژه بهسازی روستاهای منطقه آزاد ارس

معاون فرهنگی ، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس از اجرایی شدن پروژه بهسازی روستاهای منطقه آزاد ارس در آینده نزدیک خبر داد.
به گزارش اجلفابازار به نقل از داره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، یوسف داداش زاده در نشست با مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی با اعلام این خبر گفت : هزینه بهسازی این روستاها در قالب بودجه سال ۹۵ سازمان پیش بینی شده است و با تصویب طرح های روستاهای سیلگرد و شجاع در شورای بهسازی روستاها ، عملیات اجرایی آغاز می شود .
وی راه اندازی شورای بهسازی روستاها را گام بزرگی در جهت برنامه ریزی و عمران روستاها عنوان کرد و افزود : اقدام دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در عقد و پیگیری تفاهم نامه مشترک با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جای تقدیر و تشکر دارد.
در این نشست مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب استان گفت : مطالعات منظومه روستایی منطقه خداآفرین به پایان رسیده و پروژه های مورد نیاز روستاهای مستقر در داخل محدوده منطقه آزاد ارس تعریف شده است
حافظ باباپور با اشاره به ظرفیت بالای روستاهای مسیر گردشگری ارس افزود: بنیاد مسکن انقلاب استان آذربایجان شرقی آمادگی لازم جهت اجرای پروژه های بهسازی این روستاها را نیز دارد .
گفتنی است نشست مشترک سازمان منطقه آزاد ارس با حضور معاونین فرهنگی، اجتماعی و گردشگری، فنی و عمرانی، امور زیربنایی و توسعه ، مسئول پیگیری تفاهم نامه از طرف دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و مدیرکل و معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی با توافق جهت سرعت دهی در اجرای پروژه های بهسازی روستاهای منطقه آزاد ارس برگزار شد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.