مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز:
افتتاح ۴ هزار واحد مسکن خیرین و ساخت ۱۵ هزار واحد جدید

مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز:

مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز با اعلام اتمام ۱۵ هزار واحد مسکن در سال جاری، از افتتاح بیش از ۴ هزار واحد در دو ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش جلفابازار ، کیومرث سلگی در بیان آخرین وضعیت ساخت مسکن توسط خیرین مسکن‌ساز گفت: انجمن خیرین مسکن‌ساز، ساخت حدود ۱۵ هزار واحد مسکن از واحدهای باقی‌مانده را از سال‌های گذشته در برنامه دارد که در بیشتر استان‌های کشور پراکنده هستند.

مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز، افزود: از این تعداد حدود ۴ هزار و ۳۸۷ واحد آماده افتتاح شد و بخشی از آنها شاملِ ۳۴۵ واحد مسکونی در نظرآباد، ۱۸۰ واحد در تبریز و ۷۲ واحد در مینودشت استان گلستان است که با حضور خیرین، بهره‌برداران و مردم به بهره‌برداری رسیده است.

سلگی با اشاره به اینکه در هفته گذشته پروژه ۷۲ واحدی مینودشت توسط خیرین و بهره‌برداران در استان گلستان افتتاح شد، ادامه داد: انجمن خیرین مسکن‌ساز برنامه سالانه‌ای دارد که در ابتدای هرسال ابلاغ می‌شود و معمولا در اختیار هیات امنای انجمن است و در چارچوب اهداف و برنامه‌هایی است که انجمن مرکز سیاستگذاری می‌کند.

این فعال مسکن‌ساز همچنین درباره زمانبندی انجام کارها و تاخیر یا زود تحویل دادن واحدهایی که توسط انجمن خیرین مسکن ساز ساخته و تحویل می‌شود گفت: میانگین اجرای پروژه‌هایی که تعریف و بر اساس آنها نیز اعتبار تامین می‌شوند دو سال است که بر مبنای همان نیز اجرا به طول می‌انجامد. اما نکته حائز اهمیت نقش مردم در ساخت و اتمام واحدهاست که کمک کننده و تعیین کننده انجمن خیرین مسکن‌ساز است.

وی افزود: از آنجایی که مسکن، کالای خاص است قطعا مشارکت مردم تاثیرگذار است و برنامه‌های زمانبندی را در صورت مشارکت مردم بهتر به سرانجام می‌رسانیم.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.