یک نماینده مجلس : ایراد به پیامک های رییس جمهوری از روی بغض و کینه است

یک نماینده مجلس : ایراد به پیامک های رییس جمهوری از روی بغض و کینه است

تهران- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: ایراد دلواپسان به ارسال پیامک های نوروزی و دعوت مردم به شرکت در انتخابات توسط رییس جمهوری ریشه در بغض و کینه آنان دارد.
[ایراد به پیامک های رییس جمهوری از روی بغض و کینه است]

به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا کمال الدین پیرموذن عصر پنجشنبه با اعلام این مطلب افزود : رییس جمهوری خواهان پیشرفت کشور است و ایرادهای دلواپسان سیاسی بوده و از روی بغض و حسد و کینه است.
وی افزود: حرکت رییس جمهوری در دعوت مردم به شرکت در انتخابات باعث ایجاد شور و نشاط در جامعه شد و این کار نیز در نوروز به نزدیکی میان دولت و ملت کمک می کند.
نماینده مردم اردبیل در مجلس خاطر نشان کرد: از طرفی برخی از نهادها و خبرگزاری های مخالف دولت با پول بیت المال اقدام به ارسال فله ای پیامک می کنند، ولی منتقدین دولت چشمان خود را بر روی آن بسته اند.
وی تصریح کرد: ایراد گرفتن دلواپسان و شکست خوردگان از ملت از روی حسد است، چون احساس مردم نسبت به رییس جمهوری برای ارسال این پیامک ها احترام آمیز است و مردم حامی سیاست های دولت هستند و آن را در انتخابات اخیر نشان دادند.
رییس جمهوری اسلامی ایران در آغاز سال 93 و 94 با ارسال پیامک به ملت ایران آغاز سال نو را تبریک گفت.
وی همچنین پیش از انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری ملت ایران را با ارسال پیامک برای رای دادن به پای صندوق های رای دعوت کرد.
اپراتورهای تلفن های همراه پیش از این اعلام کرده بودند که ارسال این پیامک ها رایگان بوده و هزینه ای برای دولت ندارد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.