شهردار:
تقاطع غیرهمسطح گلپارک تبریز اول خرداد به بهره‌برداری می‌رسد

شهردار:

به گزارش جلفابازار به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز صادق نجفی روز جمعه در جمع خبرنگاران افزود: در آستانه جشن میلاد امام عصر(عج) و سالروز حماسه فتح خرمشهر/ سوم خرداد / شاهد بهره برداری از یکی از زیباترین و بزرگترین طرح های عمرانی شهرداری تبریز خواهیم بود.
وی گفت: طرح تقاطع غیرهمسطح گلپارک با اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیارد ریال طراحی و اجرا شده است و بهره برداری از آن نقش چشم گیری در روان سازی یکی از گره‌های ترافیکی شهر تبریز در مسیر میدان شهید فهمیده به ولی عصر (عج) خواهد داشت.
شهردار تبریز با اشاره به حجم و پیچیدگی های خاص عملیات اجرایی این پروژه اظهار کرد: در اجرای طرح به منظور رسیدن به مقاومت و استحکام لازم ۵۰۰ شمع بتنی پیش‌بینی شد که این تعداد شمع‌گذاری در بین طرح‌های شهری کم‌نظیر بوده است و از قابلیت های چشمگیر توسعه عمرانی شهرداری تبریز حکایت دارد.
طرح تقاطع غیرهمسطح شهیدان ابراهیمی روز شنبه، اول خرداد سال جاری به عنوان عیدانه شهرداری تبریز در آستانه جشن میلاد امام عصر(عج) افتتاح و تقدیم شهروندان می شود.
تبریز با ۱۲ منطقه شهرداری و یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر جمعیت از کلانشهرهایی است که به واسطه مشکلات ترافیکی در دوسال اخیر شاهد احداث طرح های متعدد غیر همسطح در جای جای این شهر بوده است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.