روز شنبه زیرگذر گلپارک افتتاح شد

به گزارش جلفابازار  به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز، دکتر مهدی یوسفی شهردار منطقه یک تبریز از افتتاح تقاطع غیر همسطح(شهیدان ابراهیمی) گلپارک و تقدیم این پروژه به شهروندان عزیز خبر داد.

دکتر یوسفی گفت: اجرای طرحهای عمرانی کلان در حوزۀ ترافیک شهری باهدف کاهش بار ترافیکی منطقه و ایجاد المان های  عمرانی شهری بابرخورداری از تکنولوژی روز ، موجب توسعه ، رشد و شکوفائی منطقه ای  بوده و رفاه و آرامش  عمومی را در بر خواهد داشت.

شهردار منطقه یک تبریز ادامه داد: این پروژه بزرگترین و کلیدی ترین طرح اجرائی شهرداری منطقۀ یک در حوزه ترافیک شهری بوده و با  ۶۲۰ متر طول و با صرف اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیارد ریال در دو باند رفت و برگشت احداث و موجب اتصال شریان اصلی اتوبان  پاسداران به کمربندی میانی و اتوبان کسائی خواهد بود و همزمان با میلاد یگانه منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان (عج) و مقارن با سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان با حضور دکتر نجفی شهردار کلانشهر تبریز و مدیران استانی واعضای محترم شورای شهر به بهر برداری رسیده و تقدیم شهروندان گرامی شد.

گفتنی است:آئین افتتاحیه و بهر برداری از پروژه طرح تقاطع غیر همسطح شهیدان ابراهیمی گلپارک روز شنبه در  مورخه ۹۵/۳/۱ راس ساعت ۱۸ برگزار شد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.