فرماندار مراغه:
همکاری مردم با دولت موجب تقویت تحقق اقتصاد مقاومتی است

فرماندار مراغه:

ظفر محمدی روز دوشنبه در همایش دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستای این شهرستان در تالار عبدالقادر مراغه ای افزود: قدرت مردمی از توان های نظام مقدس جمهوری اسلامی برای تحقق آرمان های آن است که اکنون دولت برای اجرای اقتصاد مقاومتی نیازمند همکاری آنان است.
به گزارش جلفابازار وی اظهار کرد: هم اکنون دولت تمام تلاش خود را در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی انجام می دهد که از جمله فراهم کردن شرایط تحقق این هدف، ایجاد شرکت های تعاونی روستایی با حداقل ۲۵ عضو در هر روستا و ارایه تسهیلات تا سقف هشت میلیارد ریال است.
محمدی، ادامه داد: اجرای برجام و فراهم کردن شرایط امن برای سرمایه گذاران از دیگر اقدام های دولت در این راستا است که انتطار می رود همه مردم در راستای اجرای آن همکاری و منتقدان دولت نیز با نگاهی منصفانه نسبت به نقد آن اقدام کنند و به صورت احساسی با آن برخورد نکنند.
همایش یک روزه دهیاران و شوراهای اسلامی بخش مرکزی و سراجوی مراغه در پنج محور مشارکت سیاسی، مسائل بهداشتی روستا، سامانه های نوین آبیاری، مقابله با بیماری تب برفکی، حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست و گونه های گیاهی و جانوری و کسب مهارت های فنی و حرفه ای در روستاها برگزار شد.
شهرستان مراغه با ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در ۱۴۷ کیلومتری جنوب تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.