مرکز مدیریت راه های کشور:
تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی کشور سه درصد افزایش یافت

مرکز مدیریت راه های کشور:

به گزارش جلفابازار  به نقل از مرکز مدیریت راه های کشور، دراین مدت آزادراه کرج – تهران ، آزادراه کرج – قزوین، آزادراه قزوین- کرج، آزادراه تهران- کرج، تهران- پاکدشت، پاکدشت – تهران، تهران – شهریار، آزادراه تهران – ساوه ، آزادراه تهران- قم و شهریار- تهران بیشترین میزان تردد را به خود اختصاص دادند.
تردد موتورسیکلت تا ساعت ۲۴:۰۰ روز جمعه (امروز) از محورهای کرج – چالوس ، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است و تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در این مسیر بلامانع خواهد بود.
تردد انواع وسایل نقلیه تا ساعت ۲۴ روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه تا ۲۴ روز جمعه هفتم خرداد ماه از ۱۵ کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن )به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.
در محور کندوان تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس همچنان ممنوع خواهد بود و در محور هراز تردد کلیه تریلرها و کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت ۲۴ روز جمعه از این مسیر ممنوع است.
در محور فیروزکوه تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت ۲۴ روز جمعه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع شده است.
علاوه بر محورهای یاد شده مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرده محور شمشک – دیزین ، واقع در استان های تهران و البرز همچنان بدلیل نبود ایمنی کافی همچنان مسدود است.
محور رودان- بندرعباس(مسیررفت) ، واقع در استان هرمزگان تا اطلاع بعدی، بدلیل ریزش کوه مسیر مسدود وهدایت بار ترافیکی ازمسیر برگشت به صورت دوطرفه امکان پذیر خواهد بود.
محور سی سخت – بیده ، واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد تا اطلاع بعدی با توجه به کوهستانی بودن و نبود ایمنی کافی مسیر مسدود اعلام شده است و آزادراه رشت- قزوین ( باند رفت- محدوده توتکابن به رودبار نرسیده به تونل نصفی )، واقع در استان گیلان تا اطلاع بعدی ، بدلیل جلوگیری از وقوع رانش ناشی از اختلاف سطح ایجاد شده مسیر مسدود شده و تردد از مسیر جایگزین محور قدیم رستم آباد – رودبار انجام می شود.
کمربندی دهلران- اندیمشک ، واقع در استان ایلام تا اطلاع بعدی، بدلیل بارش شدید باران و آب گرفتگی مسدود و تردد از مسیر جایگزین از طریق داخل شهر دهلران انجام می شود.
محور اولنگ – شاهرود واقع در استان های گلستان و سمنان تا اطلاع بعدی، بدلیل بارش شدید باران و آب گرفتگی مسدود شده است و محور فیروزکوه ( محدوده سفیددارگله الی خطیرکوه و سله بن الی تنگه خطیرکوه )، واقع در استان های مازندران و تهران ۹ خرداد ماه از ساعت ۸ الی ۱۳ بدلیل اجرای عملیات زوال ریزی راه آهن مسدود بوده و تردد از سایر محورهای منتهی به شمال کشور ( کندوان و هراز ) انجام می‌شود.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.