امنیت کشور مرهون تلاش‌های شبانه‌روزی مرزبانان دلیر است

امنیت کشور مرهون تلاش‌های شبانه‌روزی مرزبانان دلیر است

به گزارش جلفابازار  استاندار آذربایجان شرقی در واپسین روز از سال 1394 به پاس تلاش‌ها و خدمات شبانه‌روزی حافظان بیدار مرزهای عزت و شرف کشور، در جمع صمیمی مرزبانان غیور استان حضور یافت و ضمن بازدید از هنگ‌های مرزی جلفا و خداآفرین و چند پاسگاه مرزی در حاشیه رود ارس، از یکایک نیروهای مرزبانی قدردانی کرد.

دکتر اسماعیل جبارزاده در سفری یک‌روزه به شهرستان‌های جلفا و خداآفرین، در بازدید از هنگ‌های مرزی این دو شهرستان و پاسگاه‌های مرزی پل چوبی، پل آهنی و نوردوز، ضمن بررسی وضعیت مرزهای استان از نیروهای مرزبانی مستقر در این واحدها تقدیر کرد.

وی همچنین در نشستی با اعضای شورای تامین شهرستان جلفا و فرماندهان مرزبانی آذربایجان شرقی در هنگ مرزی جلفا، آخرین وضعیت مرزهای استان و مسایل و مشکلات موجود در این زمینه را بررسی کرد.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین در مسیر بازدید از هنگ مرزی شهرستان خداآفرین، در جمع صمیمی اهالی روستای مرزی مرزآباد حضور یافت و دقایقی را با آنها به گفت‌وگو پرداخت.

دکتر جبارزاده در بخش دیگری از سفر خود به نوار مرزی استان به صورت هوایی از وضعیت مرزهای استان بازدید کرد و با توضیحات مسوولان امر در جریان آخرین وضعیت امنیتی مرزها قرار گرفت.

وی همچنین با حضور بر سر مزار شهدای سوم شهریور سال 1320 در جوار پل آهنی جلفا با قرائت فاتحه به روح بلند این شهیدان ادای احترام کرد.

استاندار آذربایجان شرقی در حاشیه این بازدیدها وضعیت امنیتی مرزهای استان را بسیار مطلوب توصیف کرد و این موفقیت را حاصل تلاش شبانه‌روزی تمام تلاشگران عرصه امنیت استان اعم از نیروی انتظامی، مرزبانی، ارتش، سپاه و دستگاه‌های اطلاعاتی و قضایی دانست.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری، فرمانده مرزبانی استان، فرمانداران جلفا و خداآفرین، تعدادی از مسوولان اجرایی و مرزبانی استان و جمعی از خبرنگاران و عکاسان خبرگزاری‌ها استاندار آذربایجان شرقی را در این سفر یک‌روزه همراهی کردند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.