مدیرعامل منطقه آزاد ارس:
اختیارات وزارت ارشاد به سازمان منطقه آزاد ارس تفویض می شود

مدیرعامل منطقه آزاد ارس:

جلفا- مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت:اختیارات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس تفویض می شود.

به گزارش جلفابازاربه نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در جلسه ای که شامگاه چهارشنبه در سازمان منطقه آزاد ارس و باحضور محمد مهدی احمدی مدیر کل دفتر هماهنگی امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد،  موضوع تفویض اختیارات این وزارت خانه به سازمان منطقه آزاد ارس مورد بررسی قرار گرفت.

محسن خادم عرب باغی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در این جلسه با اشاره به ماده  ۲۷ قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری و صنعتی کشور گفت: بر اساس این قانون مدیران سازمان‌های مناطق آزاد به نمایندگی از طرف دولت، بالاترین مقام منطقه محسوب می‌شوند که موضوعی مهم برای تسریع در اجرای اهداف توسعه ای است.

وی کاهش بروکراسی اداری، تسریع و تسهیل در ارائه خدمات و مزایای قانونی منطقه به سرمایه گذاران را از مزیت های مهم تفویض اختیار به مدیران مناطق آزاد اعلام کرد و با تاکید بر لزوم اجرای این قانون توسط تمامی وزارت خانه های مشخص شده در قانون گفت: ثمره تفویض اختیارات وزارت خانه ها در ارس مشهود است.

وی اضافه کرد: بعنوان مثال در حوزه میراث فرهنگی، آموزش و پرورش، ورزش و جوانان، جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت سرمایه گذاری های بزرگی از سوی سازمان منطقه آزاد ارس صورت گرفته و ادامه دارد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.