وزیر کشور:
حمایت از تولید داخلی توسط گروه های مرجع در جامعه نهادینه شود

وزیر کشور:

به گزارش جلفابازار به نقل از عبدالرضا رحمانی فضلی  تکنولوژی، تنوع محصولات، قیمت پائین، سهولت عرضه، نوع بسته بندی و قدرت رقابت، مواردی است که در دنیا شرایط سختی را برای رقابت به وجود آورده است بر این اساس باید به کیفیت تولیدات داخلی دقت داشته باشیم .
وی افزود : نیروی انسانی کیفی، برخودار بودن از جایگاه مناسب در فناوری های روز دنیا همچون نانو تکنولوژی، الکترونیک، صنایع نظامی و پیشرفته و انرژی هسته ای که به رسمیت شناخته شده است، از ظرفیت های کشور برای حمایت از تولید داخلی و تحقق اقتصاد مقاومتی است.
رحمانی گفت : باید در مقابل خدا، نسل آینده و تاریخ پاسخگو باشیم و آینده کشور را با حمایت از صادرات و تولید داخلی و با تحقق اقتصاد مقاومتی تضمین کنیم.
وی همچنین با اشاره به وضع امنیت در کشور گفت : ایران به لحاظ امنیت از امن ترین کشورها است و به این موضوع دوست و دشمن هم اعتراف دارند.
وی با تاکید بر اینکه برای ساختن ایران سربلند حجت برای همه تمام است و رسالت خطیری بر دوش همگان می باشد، اظهار کرد : صرفه جویی، استفاده از کالای داخلی و استفاده نکردن از کالاهای خارجی اقداماتی است که کشور را به سمت موفقیت های بزرگ رهنمون می کند .
وی تاکید بر تولید داخلی را ریل گذاری جدیدی برای توسعه دانست و افزود : برای تحقق این اقدام با همت جمعی کنیم .
وزیر کشور برای سفر دو روزه کاری در تبریز به سر می برد.
وی امروز پس از دیدار با امام جمعه تبریز در نشست یکروزه قرارگاه اقتصاد مقاومتی آذربایجان شرقی در تبریز پای صحبت های صاحبان صنایع استان نشست.
وزیر کشور فردا در دومین روز سفر به تبریز از تعدادی از واحدهای صنعتی و تولیدی استان بازدید می کند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.