انتقاد از تاخیر پروازها به مقصد عراق درفرودگاه امام خمینی(ره)

انتقاد از تاخیر پروازها به مقصد عراق درفرودگاه امام خمینی(ره)

بغداد – برغم انتقادهای زیاد از تاخیرهای مستمرشرکت های هواپیمایی، بویژه ایران ایر، درایام اربعین، اما گویا مشکل حل نشده است واکنون با اوج گرفتن سفرهای زیارتی به مناسبت نوروز، خبر رسیده که تعداد زیادی از مسافران در فرودگاه امام خمینی (ره) با تاخیرهای طولانی روبه رو شده اند.
[انتقاد از تاخیر پروازها به مقصد عراق درفرودگاه امام خمینی(ره)]

به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا صبح جمعه برخی مسافران و کارکنان ایرانی عازم بغداد، در تماس های تلفنی اعلام کردند که پروازهای نجف و بغداد در این روز با تاخیر روبه رو شده و هیچکس پاسخگو نیست.
ازصبح جمعه کلیه پروازها به مقصد شهرهای عراق تاخیر داشته است وعلت هم گفته نمی شود و مردم درترمینال فرودگاه امام خمینی ، سرگردان هستند.
یکی از مسافران پرواز روز جمعه گفت، شرکت های ایرانی به بهانه اینکه پروازها چارتری است، هر کار که بخواهند می کنند ، از قیمت تا ساعت پرواز و متاسفانه این موضوع حل نمی شود.
ایام اربعین حسینی نیز به دلیل تاخیرهای 8 تا 10ساعته وحتی بیشتر، مسافران درسرما معطل مانده بودند و ماموران فرودگاه نجف نیز آنها را به دلیل نبود فضای کافی به داخل سالن ها راه نمی دانند که این مساله درمواردی به برخوردهای تند وحتی درگیری میان مسافران با ماموران عراقی شد.
اکنون موج سفر از سمت ایران به عراق اوج گرفته و همه می خواهند در ایام نوروز و بویژه سال تحویل در عتبات عالیات باشند، پیش بینی می شود که در اواخر تعطیلات نیز این مشکل از سمت فرودگاه های عراق بویژه نجف تکرار شود.
انتقاد ازشرکت های ایرانی بویژه ایران ایر درحالی است که منظم ترین پرواز به مقصد عراق را در حال حاضر یک شرکت عراقی انجام می دهد و بیشتر ایرانی های شاغل و ساکن در عراق نیز عموما از طریق این شرکت بین ایران و عراق تردد می کنند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.