مدیر عامل جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی:
تداوم امدادرسانی به سیل زدگان شهرستان های شبستر و چاراویماق

مدیر عامل جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی:

مدیر عامل جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی از ادامه امدادرسانی این جمعیت به سیل زدگان شهرستان های شبستر و چاراویماق خبر داد.

به گزارش  جلفابازار   سعید کنعانی پیش از ظهر یکشنبه در بازدید از مناطق سیل زده شبستر، عملیات های نجاتگران هلال احمر را تشریح و تصریح کرد: بدنبال بارش شدید باران و جاری شدن سیل از اواسط روز گذشته در مناطقی از آذربایجان شرقی، تیم های امدادی هلال احمر به شهرهای  شبستر و حومه و چاراویماق  اعزام و مشغول امدادرسانی هستند.

وی افزود: در پی بارش شدید باران و جاری شدن سیل در شهرستان  شبستر و شهرهای تابعه وایقان، شندآباد، کوزه کنان، شینگیل آباد، خامنه و روستای شهنواز در شهرستان چاراویماق، تیم های امدادی جمعیت هلال احمر از شبستر و شهرهای استان، در شهرستان  شبستر و شهرهای اطراف حضور یافته و مشغول امدادرسانی به سیل زدگان هستند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خاطر نشان کرد: در مجموع ۱۴ تیم امدادی  متشکل از  ۵۷ تن نجاتگر و پرسنل با بهره گیری از ۱۸ دستگاه پمپ آب و ۱۲ دستگاه خودروی امدادی از عصر روز گذشته مشغول امدادرسانی و تخلیه آب از ۱۰۷ باب منازل و مغازه ها شده اند.

کنعانی همچنین از امدادرسانی این جمعیت در چاراویماق خبر داد و گفت: برابر گزارش دریافتی از چاراویماق  در پی بارش شدید باران و وقوع سیل در روستای شهنواز از توابع این شهرستان، ۱۵ خانوار آسیب دیده اند که از مرکز استان یک دستگاه کامیون حامل  کمک های امدادی هلال احمر  شامل  ۱۵ تخته موکت، ۱۵ تخته پتو، ۱۵ ست مواد غذایی  و ۱۵ ست ظروف بارگیری برای آنها ارسال شده است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.