مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی تبریز:
صدا و سیمای آذربایجان شرقی حامی همیشگی تیم تراکتورسازی تبریز است

مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی تبریز:

مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی تبریز از صدا و سیمای آذربایجان شرقی به عنوان یکی از حامیان همیشگی تیم تراکتورسازی تبریز یاد کرد.

به گزارش  جلفابازار مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی تبریز ظهر سه شنبه در نشستی مشترک با مدیرکل، معاونان، مدیران و عوامل تهیه برنامه های ورزشی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در خصوص حمایت ها و زمینه های همراهی رسانه ملی با تیم تراکتورسازی به بحث و گفت و گو نشست.

صدا و سیمای استان حامی همیشگی باشگاه در رسیدن به تراکتور رویایی

مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی تبریز در این دیدار با بیان اینکه تیم تراکتورسازی رویایی فراتر از آذربایجان شرقی است، گفت : تراکتورسازی تنها متعلق به این استان نیست و ما می توانیم با کمک صدا و سیما که یار اصلی باشگاه است این تیم را یک تیم آذری و متعلق به همه آذری زبانها که در کشور ما زندگی می کنند تبدیل کنیم.

مصطفی آجرلو در ادامه افزود: در فصل جدید شاهد یک تیم کاملاً فنی با کادر مجرب خواهیم بود که با عنوان مدعی قهرمانی وارد میدان خواهد شد.

مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی تبریز با انتقاد از کم کاری و فعال نبودن کانون هواداران در زمان تحویل این باشگاه خاطر نشان  شد: همه تلاش ما این خواهد بود که در اسرع وقت کانون هواداران با حضور پرشور مردم و با شعار احیای دریاچه ارومیه فعال شود  .

آجرلو در پایان با اشاره به اینکه فوتبال حرفه ای، دنبال درآمدزایی است، تصریح کرد : انشاالله در آینده ای نزدیک با راه اندازی سامانه ۳۰۹۰ بتوانیم یک بنگاه اقتصادی با عنوان خیریه حضرت زهرا (س) را فعال کنیم تا در امور خیریه از آن بهره برداری شود.

تعامل دوسویه تنها خواسته رسانه ملی از باشگاه های استان است

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی هم در این نشست ضمن تاکید بر آمادگی کامل این مرکز در پوشش بازی های باشگاه تراکتورسازی و دیگر تیم های حاضر استان در لیگ برتر فوتبال گفت: قابلیت تیم تراکتورسازی در فصل جدید با توجه به کادر فنی و بازیکنانی که در اختیار گرفته برای قهرمانی بسیار زیاد است.

سید محسن لطیفی در ادامه تصریح کرد: امیدواریم صدا و سیما نیز بتواند در کنار مسئولین تیم و هواداران آن، رسالت خود را در انعکاس و پوشش بازیها به نحو احسن ایفا نماید.

وی افزود : تنها خواست ما از باشگاه تراکتورسازی و دیگر تیم ها تعامل دوسویه در پیشبرد اهداف و برنامه ریزی ها به بهترین شکل ممکن است که اگر این امر محقق شود علاوه بر اعتماد و رضایت هواداران، در موفقیت تیم نیز موثر خواهد بود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی از برنامه سازان و برنامه ریزان برنامه های ورزشی خواست در تولید و پخش برنامه ها علی الخصوص پوشش بازیهای لیگ برتر فوتبال از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکنند و با بهره گیری از امکانات فنی و نیروی انسانی متخصص، رضایت مخاطبان را جلب کنند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.