مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان‌شرقی:
قطع انشعاب غیراب های غیرمجاز آب در شهرهای استان در راستای ساماندهی انشعاب ها و نظارت بر کاهش مصرف مجاز

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان‌شرقی:

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان‌شرقی از قطع انشعاب های غیرمجاز آب در شهرهای استان در راستای ساماندهی انشعاب ها و نظارت بر کاهش مصرف غیرمجاز خبرداد.

به گزارش جلفابازار و به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب آذربایجان‌شرقی، علیرضا ایمانلو با اشاره به شناسایی تعداد ۶۸۰ مورد انشعاب غیرمجاز در سال ۹۴ در شهرهای استان، گفت: تعداد ۲۵۰ مورد انشعاب غیرمجاز قطع و جمع‌آوری شده و ۴۳۰ انشعاب هم پس از طی فرایند قانونی تبدیل به مجاز شده است.

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی، ساماندهی و نظارت بر مصرف غیرمجاز یکی از اهداف اصلی شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان ‌شرقی در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی است، گفت: کنترل و تحلیل مداوم تولید، مدیریت و بهینه ‌سازی فشار آب در شبکه‌های توزیع هم در همین راستا در دستور کار است.

مدیرعامل آب و فاضلاب استان با تاکید بر این که ارائه خدمات مطلوب آبرسانی در تمامِ شهرهای استان در سایه همکاری مشترکان و استفاده قانونی و صحیح از آب است، گفت: مصرف آب از انشعاب غیرمجاز به لحاظ قانونی و شرعی جایز نیست.

وی همچنین اظهارکرد: در صورت استفاده از این‌گونه انشعاب ها ضمن اینکه احتمال آلودگی در شبکه توزیع آب‌ وجود دارد، به دلیل برداشت بی‌رویه موجب کاهش فشار آب در شبکه توزیع می‌شود.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.