درمحورهای منتهی به شمال ترافیک سنگین وجود دارد

مدیر سالن مرکز مدیریت راه‌های کشور با اشاره به وجود ترافیک سنگین در محورهای منتهی به شمال کشور، گفت: تردد از کرج به مرزن‌آباد از ۱۸ امروز تا ۶ صبح فردا یکطرفه است.

 به گزارش جلفابازار یاسر خالدی  با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی برای تعطیلات عید سعید فطر گفت: با توجه به تعطیلات، محدودیت‌های تردد برای وسایل نقلیه سبک و سنگین در محدوده‌های و محورهای مواصلاتی کشور  در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به محدوده‌های تردد در جاده چالوس، گفت: از ساعت ۱۴ امروز تا ساعت ۶ صبح فردا (۱۶ تیرماه) از مرزن‌آباد به سمت کرج تردد ممنوع بوده و از ساعت ۱۸ تا ۶ صبح فردا از کرج به سمت مرزن‌آباد یکطرفه خواهد بود.

مدیر سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور با اشاره به ترافیک سنگین در محورهای منتهی به شمال کشور، گفت: در حال حاضر ترافیک در آزادراه تهران ـ کرج، محدوه پل کلاک و در اکثر مقاطع محور چالوس سنگین است.

وی با اشاره به ترافیک سنگین در برخی مقاطع محور هراز اظهار داشت: در حال حاضر محور فرعی شمشک به دیزین هم با ترافیک سنگینی روبرو است.

خالدی تصریح کرد: آزادراه رشت ـ قزوین در محدوده توتکابن تا رودبار که به دلیل رانش زمین مسدود شده بود، با تلاش عوامل راهداری بازگشایی شد و تردد در آن در جریان است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.