رئیس اداره بهزیستی شهرستان:
بیش از هزار خانواده تحت پوشش حمایتی اداره بهزیستی شهرستان جلفا هستند

رئیس اداره بهزیستی شهرستان:
ابراهیم خسروی گفت: بیش از هزار خانواده در این شهرستان تحت پوشش سازمان بهزیستی هستند و این سازمان با حداکثر توان کار خدمات رسانی به افراد تحت پوشش را انجام می دهد.

به گزارش جلفابازار رئیس سازمان بهزیستی شهرستان جلفا در گفتگو با خبرنگار این پایگاه در خصوص فعالیت های سازمان بهزیستی در ماه مبارک رمضان گفت: بیش از هزار خانواده در این شهرستان تحت پوشش سازمان بهزیستی هستند و این سازمان با حداکثر توان کار خدمات رسانی به افراد تحت پوشش را انجام می دهد.
ابراهیم خسروی با تقدیر از کمک های انجام گرفته توسط خیرین به این سازمان افزود: سازمان بهزیستی با مشارکت خیرین نیک اندیش و مردم عزیز شهرستان جلفا توانسته است نیازهای خانواده های تحت پوشش را تا حد زیادی فراهم نماید و روند مشارکت مردم در این امر راضی کننده است.
وی ادامه داد: کمک های انجام شده به منظور تهیه مایحتاج مددجویان و سایر امورات مانند درمان مصرف می شوند.
خسروی اظهار کرد: خدمات سازمان بهزیستی در طول ماه مبارک رمضان به صورت تهیه سبد غذایی برای خانواده های تحت پوشش انجام می شود.
وی اضافه کرد: در کنار تامین سبد غذایی با مشارکت مردم و خیرین، مبلغی بالغ بر صدوپنجاه میلیون ریال نیز برای حمایت از نیازمندان جمع آوری شده است.
رئیس سازمان بهزیستی شهرستان جلفا عنوان کرد: به منظور جمع آوری نذورات مردمی در عید سعید فطر نیز صندوق هایی در مساجدی که نماز فطر برپا خواهد شد تدارک دیده شده است.
وی در پایان با بیان اینکه نیازمندان بهزیستی متفاوت تر از سایر نیازمندان هستند، برای افزایش میزان مشارکت خیرین و مردم اظهار امیدواری کرده و ادامه روند کمک رسانی به منظور پیشبرد اهداف عالیه این سازمان را  قابل قبول توصیف کرد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.