در فرهنگسرای ارسباران 3نمایشگاه از اثارهای هنرهای تجسمی برپاشد.

به گزارش جلفابازار نمایشگاه «نقاشی خط و خوشنویسی» با آثار بهزاد نوعی فوق ممتاز خوشنویسی ۱۹ تا ۲۳ تیر در فرهنگسرای ارسباران گشایش می‌یابد.

در این نمایشگاه ۲۰ اثر خوشنویسی و نقاشی خط در ابعاد مختلف ساعت  ۱۰ تا ۲۰ در گالری شماره یک ارسباران برای بازدید عموم به نمایش در می‌آید.

بهزاد نوعی متولد سال ۱۳۶۰ شهرستان بهار از توابع استان همدان دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی و فوق ممتاز خوشنویسی است. وی در فراگیری هنر خوشنویسی از سیدعلیرضا مجیدی، مهدی فلاح و سیدعلی سجادی بهره برده است و تاکنون در بیش از ۲۰ نمایشگاه گروهی نظیر تفلیس گرجستان، اصفهان، تهران، قزوین حضور داشته است.

همچنین گالری شماره دو این فرهنگسرا شاهد برپایی نمایشگاه عکس «رقص طبیعت» با ۲۰ فریم عکس به همراه اشعار معنایی از محمدی دانش آموخته کارگردانی تئاتر است.

سومین نمایشگاه تیرماه این مرکز با ۲۰ اثر نقاشی از بانوان ( عاطفه حسینی، زهراصفارزادگان، زیبا ویشته و لولیتا برات پور  ۲۱ تا ۳۱ تیر در گالری شماره سه برگزار می‌شود.

زهرا صفارزادگان دوره آموزشی طراحی را نزد اساتید نصر، مسلمیان ، اطمینانی و الخاص گذرانده است.

زیبا ویشته فارغ‌التحصیل رشته معماری از دانشگاه علم و صنعت و خوشنویسی (خط نستعلیق و شکسته) را زیر نظر استاد مهدی فلاح، نقاشی خط را نزد استاد افجه‌ای و عین‌الدین صادق‌زاده و نقاشی را در هنرستان کمال الملک و دانشگاه با اساتیدی نظیر نامی بروجنی و مسلمیان گذرانده است.

لولیتا برات‌پور کارشناس مهندسی معماری از دانشگاه شهید بهشتی دوره نقاشی را نزد استاد نصرت اله مسلمیان و طراحی را نزد استاد علی ندایی و استاد علی ذاکری گذرانده و نمایشگاه های متعددی در گالری لاله، آریا، زمستان، ماه مهر، پردیس و خانه هنرمندان با آثار وی برگزار شده است.

عاطفه حسینی دانش آموخته زبان انگلیسی و دانش آموخته دوره طراحی از دانشکده هنرهای زیبا است و در فراگیری هنر نقاشی از اساتیدی چون بابک اطمینانی و مسلمیان بهره برده است.

علاقمندان برای بازدید از نمایشگاه‌ها می‌توانند ساعت ۱۰تا ۲۰ به فرهنگسرای ارسباران به نشانی خیابان شریعتی، سیدخندان، خیابان جلفا مراجعه یا با شماره‌های ۲۰-۲۲۸۷۲۸۱۸ تماس بگیرند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.